چلسی می تواند حق نام گذاری استمفورد بریج را بفروشد
چلسی می تواند این فرصت را داشته باشد که حق نامگذاری استمفورد بریج را به عنوان راهی برای ایجاد جریان جدیدی از درآمد اسپانسر پس از علاقه آلیانز داشته باشد.

نام آلیانز، یک شرکت آلمانی بیمه و مدیریت دارایی، در حال حاضر در سراسر فوتبال جهان برجسته است. آلیانز آرنا، خانه بایرن مونیخ، مشهورترین نمونه است، اما همچنین استادیوم آلیانز یوونتوس در تورین، آلیانتس ریویرا که OGC نیس بازی می کند، آلیانز پارک در سائوپائولو، آلیانز استادیوم در وین، استادیوم آلیانز در سیدنی و آلیانز نیز وجود دارد. میدان در مینه سوتا.

برای آلیانتس، انگلیس و اسپانیا شکاف های قابل توجهی در کارنامه ورزشگاه های خود دارند.

پیش از این گزارش شده بود که آلیانز در ابتدا با چلسی بر سر یک قرارداد اسپانسری احتمالی پیراهن در تماس بود که پس از پایان قرارداد شبکه تلفن همراه سه صورت گرفت.

با این حال، توافقی در این زمینه وجود نداشت. چلسی همچنین به دلیل مشکلات احتمالی که می‌توانست به عنوان شریک پخش پخش کند، از بستن قرارداد با سرویس پخش پارامونت+ توسط لیگ برتر منع شد. اکنون به نظر می رسد که آبی ها برای یک قرارداد کوتاه مدت با پلتفرم شرط بندی Stake آماده هستند که به زودی با قوانین جدید حمایت مالی قمار که از سال 2026 اجرایی می شود، غیرقانونی خواهد شد.

آخرین اخبار چلسی، شایعات نقل و انتقالات و شایعات را بخوانید

خوراک

اما دیلی میل گزارش داده است که آلیانز همچنین از چلسی برای ابراز علاقه آنها به یک قرارداد طولانی مدت حقوق نامگذاری استادیوم خبر داده است.

چنین مشارکتی تنها زمانی اتفاق می‌افتد که آینده استمفورد بریج مشخص شود، با آخرین برنامه‌های در دست بررسی در اوایل سال جاری برای تخریب استادیوم به شکل کنونی و بازسازی آن از ابتدا به جای توسعه مجدد.

خراب کردن استمفورد بریج برای بازسازی آن می تواند چلسی را از زمانی که واقعاً در حال انجام است، به مدت چهار سال بدون خانه دائمی باقی بگذارد. اما پیشنهاداتی مبنی بر اینکه پروژه توسعه مجدد در اطراف سایت موجود می تواند تا سال 2030 حتی بیشتر طول بکشد وجود دارد.

اکنون گوش کن

در این نسخه از پسر چلسی، بخشی از شبکه پادکست خبرورزشی3، دانیل چایلدز به رد شدن سومین پیشنهاد منچستریونایتد برای میسون مانت واکنش نشان می دهد و به این موضوع می پردازد که چرا برخی از هواداران شروع به فعال کردن این بازیکن کرده اند.

اگر نمی توانید این جاسازی را ببینید، برای گوش دادن به پادکست اینجا را کلیک کنید!

اخبار مرتبط