آلگری: خشم برای توصیف حال من واژه کوچکی است
سرمربی تیم فوتبال یوونتوس به شدت از عملکرد شاگردانش در شب تساوی خارج از خانه برابر فیورنتینا ابراز نارضایتی کرد.

سریال نتایج سینوسی تیم فوتبال یوونتوس با تساوی یک - یک روز گذشته (شنبه) این تیم در خانه فیورنتینا در دیداری که باز هم بازی برده را با تساوی عوض کرد، ادامه یافت. یووه با ارائه یک بازی بی‌روح در آرتمیو فرانکی به میزبان خود اجازه داد بازی را تحت کنترل بگیرد و در نهایت به گل تساوی دست پیدا کند. بانوی پیر حتی خوش‌شانس بود که از این بازی امتیاز گرفت، چون لوکا یوویچ مهاجم فیورنتینا یک پنالتی هدر داد.

ماسیمیلیانو آلگری که تیمش برای سومین بار در این فصل مساوی کرد و با 9 امتیاز در رده پنجم جدول باقی ماند، به خبرنگاران گفت: فیورنتینا فشار زیادی آورد و ما هم در بازیسازی توپ لو می‌دادیم. خشم برای توصیف حال من نسبت به گلی که خوردیم واژه کوچکی است. تیم ما نباید چنین گل‌هایی بخورد. وقتی ضربه کرنر می‌زنید باید صبر و حوصله داشته باشید و در آن لحظه باید بازی را ببندید.

آلگری درباره نیمکت‌نشین کردن بهترین گلزن تیمش دوشان ولاهوویچ در این بازی و قرار دادن آرکادیوژ میلیک به جای او در نوک خط حمله تصریح کرد: ما چند بازی با ولاهوویچ انجام داده بودیم و میلیک می‌توانست به ما کمک کند. او به غیر از گل در بخش‌های دیگر بازی هم مؤثر بود. ولاهوویچ نیاز به استراحت داشت. به جز او سایر تغییرات‌مان اجباری بود. مشکل ما این است که وقتی فرصت داریم اختلاف‌مان را افزایش دهیم از آن استفاده نمی‌کنیم.

اخبار مرتبط