سر تیتر

آخرین اخبار
توقف دوباره بایرن مونیخ و لورکوزن و شکست دورتموند
دیدارهای هفته ششم بوندس‌لیگا با ثبت سومین بازی بدون برد متوالی در کارنامه مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها دنبال شد.

در دومین روز از هفته ششم بوندس‌ لیگای آلمان، امروز (شنبه) 5 دیدار همزمان از ساعت 18 به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین آنها بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها در  ورزشگاه آلیانتس آره‌نا برابر میهمانش اشتوتگارت به تساوی 2-2 بسنده کرد.

مایتس تل در دقیقه 36 و جمال موسیالا در دقیقه 60 گل‌های بایرن مونیخ را به ثمر رساندند و کریس فوریخ در دقیقه 57 و سرتو گیراسی در دقیقه 2+90 از روی نقطه پنالتی گل‌های اشتوتگارت را زدند. به این ترتیب سومین تساوی متوالی در کارنامه باواریایی‌ها به ثبت رسید هر چند این تیم همچنان با 12 امتیاز و به لطف تفاضل گل نسبت به هوفنهایم رده دومی، در صدر جدول قرار دارد.

در دیگر بازی مهم امروز بوندس‌لیگا، بوروسیا دورتموند در خانه لایپزیگ با نتیجه 3 بر صفر تن به شکست داد. ویلی اوربان در دقیقه 6، دومنیک شابوشلای در قیقه 45 و آمادو هایدارا در دقیقه 84 سه گل این بازی را برای لایپزیگ به ثمر رساندند. این اولین بازی لایپزیگ پس از اخراج تدسکو و روی کار آمدن مارکو رز به عنوان سرمربی جدید بود. با این نتیجه دورتموند 12 امتیازی ماند و نه تنها شانس صعود به صدر جدول را از دست داد بلکه به رده چهارم سقوط کرد. لایپزیگ هم 8 امتیازی شد و به رده دهم صعود کرد.

بایرلورکوزن در خانه هرتابرلین به تساوی 2-2 بسنده کرد. در این بازی که سردار آزمون در دقیقه 76 به جای کالوم هادسون اودوی به میدان رفت، سوات سردار در دقیقه 55 و مارکو ریشتر در دقیقه 74 برای میزبان برلینی و کریم دمیربازی در دقیقه 49 و پاتریک شیک در دقیقه 79 گل‌های لورکوزن را به ثمر رساندند. به این ترتیب پنجمین بازی بدون برد لورکوزن در این فصل رقم خورد تا روند ناامید کننده این تیم ادامه داشته باشد. تیم سردار آزمون با 4 امتیاز در رده شانزدهم (دو پله مانده به قعر جدول) قرار دارد.

در 2 بازی دیگر نتایج زیر رقم خورد:

هوفنهایم 4 - ماینتس یک
اینتراخت فرانکفورت صفر - ولفسبورگ یک