چلسی در حال مذاکره با مون پلیه بر سر مهاجم جوان فرانسوی است

خبرورزشی3 می‌گوید چلسی برای انتقال احتمالی الی وحی مهاجم 20 ساله تابستانی با مون‌پلیه دیدار کرده است.

واهی سال گذشته در لیگ 1 یک فصل شکست خورد و 19 گل به ثمر رساند - به اندازه کافی خوب برای رتبه هفتم در جدول گلزنان لیگ در حالی که شش پاس گل دیگر نیز به ثمر رساند.

این فرم، بدون تعجب، چشم تعدادی از تیم‌ها در سراسر اروپا را به خود جلب کرده است و khabarvarzeshi3 می‌داند که نمایندگان گروه مالکیت BlueCo چلسی با مون‌پلیه درباره قرارداد احتمالی واهی صحبت کرده‌اند.

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا وحی به عنوان یک هدف برای چلسی دیده می شود یا جدیدترین باشگاه در خانواده BlueCo، هم تیمی لیگ 1 استراسبورگ، که به تازگی پاتریک ویرا را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کرده است. گفته می شود که ویرا از زمان پیوستن به وی در گفتگوهایی در مورد وحی شرکت داشته است.

در انگلستان، واحی توسط بورنموث، کریستال پالاس و وولوز نیز ردیابی شده است، در حالی که لاتزیو و یونیون برلین از تحسین کنندگان شناخته شده در سرزمین اصلی اروپا هستند.

 

با این حال، این آینتراخت فرانکفورت است که به عنوان بزرگ‌ترین رقیب برای امضای واهی شناخته می‌شود و تیم بوندسلیگا او را به عنوان جایگزینی بالقوه برای راندال کولو موانی می‌بیند، اگر مهاجم مورد تقاضا به جای دیگری حرکت کند.

یک منبع نزدیک به وحی به khabarvarzeshi3 تایید کرده است که این مهاجم مجذوب ایده انتقال به فرانکفورت است، جایی که هموطن فرانسوی کولو موانی به هدف 100 میلیون یورویی برای تعداد انگشت شماری از غول های اروپایی منفجر شد.

در آخر هفته، رئیس مونپلیه، لوران نیکولین، به میدی لیبر اعتراف کرد که «یک باشگاه آلمانی و یک باشگاه انگلیسی» برای امضای واهی در حال مبارزه هستند و در نهایت از افشای هویت خود خودداری کردند.

چلسی در حال حاضر خط حمله خود را با خرید کریستوفر نکونکو و نیکلاس جکسون تقویت کرده است، اما گفته می شود که در بازار برای یک مهاجم دیگر باقی می ماند.

پرس و جو در مورد دوسان ولاوویچ بازیکن یوونتوس انجام شده است که در آن نام روملو لوکاکو ذکر شده است، اما چلسی همچنان به ارزیابی همه گزینه های خود ادامه می دهد.

اخبار مرتبط