پیشنهاد 300 میلیون یورویی امباپه از لیورپول

خبرورزشی3 آخرین اخبار نقل و انتقالات لیورپول، شایعات و شایعات در سراسر جهان را جمع آوری می کند...

مارکو کردرمیر، ایجنت فیفا مدعی شده است که لیورپول برای جذب کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن با رئال مادرید رقابت می کند و گفته می شود که تیم لیگ برتری در حال آماده سازی بسته ای 300 میلیون یورویی است. (مارکا)

النصر و الهلال هر دو خواهان جذب محمد صلاح در تابستان هستند. (رودی گالتی)

اما صلاح در تابستان امسال شانس ترک لیورپول را رد خواهد کرد و مصمم است به باشگاه کمک کند تا به بهترین شکل خود بازگردد. (آینه)

لیدز یونایتد می‌خواهد نات فیلیپس را به خدمت بگیرد و مدافع میانی 10 میلیون پوندی را بدون توجه به اینکه چه کسی در الند رود هدایت می‌کند، دنبال خواهد کرد. (اتلتیک)

آخرین اخبار لیورپول و شایعات نقل و انتقالات را بخوانید

رئال مادرید پیشنهادی به ارزش 90 میلیون یورو از لیورپول برای فدریکو والورده هافبک خود را پذیرفته است که پس از انتقال جود بلینگهام به برنابئو قربانی خواهد شد. (ال ناسیونال)

بنجامین پاوارد در تابستان امسال از بایرن مونیخ به لیورپول فروخته نمی شود، زیرا او معتقد نیست که به طور منظم بالاتر از ویرجیل فن دایک، ابراهیما کوناته یا ترنت الکساندر-آرنولد شروع کند. (انتقالات فوتبال)

یونس موسه هدف لیورپول در تابستان امسال توسط والنسیا به فروش گذاشته شده است که 17 میلیون پوند برای این هافبک طلب خواهد کرد. (فابریزیو رومانو)

نلسون ویپر مهاجم 18 ساله ماینتس بیش از دو سال است که توسط لیورپول ردیابی شده است و اکنون بیش از 20 میلیون یورو ارزش دارد. (BILD)

اخبار مرتبط