جهانبخش: با فاینورد در مسیر خوبی قرار دارم
علیرضا جهانبخش پس از به ثمر رساندن دو گل در لیگ اروپا برای فاینورد به اظهار نظر در مورد آخرین وضعیت خود در این تیم پرداخت.

فاینورد شب گذشته در دومین بازی‌اش در لیگ اروپا 6 بر صفر اشتروم گراتس اتریش را شکست داد. این نخستین پیروزی تیم هلندی پس از شکست هفته گذشته در خانه لاتزیوی ایتالیا بود. علیرضا جهانبخش که در ترکیب اصلی فاینورد به میدان رفته بود 2 گل تیمش را در دقایق 9 و 41 زد. گل سوم او نیز از سوی داور مردود اعلام شد. 

علیرضا جهانبخش به دنبال مردود اعلام شدن گل سومش برابر حریف اتریشی گفت: ابتدا فکر کردم چنین تصمیمی شرم‌آور است. پس از بررسی صحنه توسط سیستم VAR روشن شد که ادریسی (دیگر مهاجم فاینورد) مرتکب خطا شده است. با این وجود خوشحالم که توانستم به تیمم برای رسیدن به این پیروزی کمک کنم.

ملی‌پوش ایرانی درباره وضعیتش در تیم فاینورد نیز خاطرنشان کرد: پس از شروع سخت و سنگین در فاینورد اکنون در مسیر خوبی قرار دارم. من همه آماده‌سازی‌های لازم را که بسیار مهم بودند، پشت سر گذاشتم. چنین چیزی برای اینکه بازی به بازی بهتر شوم مورد نیاز بود. بازگشت مهمتر است. بازی‌های اخیر خیلی خوب پیش رفتند. در این شرایط اعتماد به نفس بیشتری از سوی هم‌تیمی‌ها، مربیان و هواداران می‌گیرید تا بتوانید به تیم کمک کنید. این موضوع برای من مهم است و می‌خواهم آن را به نمایش بگذارم.

اخبار مرتبط