سر تیتر

آخرین اخبار
تلاش بوسنی و هرزگوین برای لغو بازی برابر روسیه با وجود قرارداد ۲۵۰هزار یورویی
تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین برای برگزاری بازی دوستانه با روسیه ۲۵۰هزار یورو دریافت خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال بوسنی و هرزگوین به‌عنوان سومین حریف تدارکاتی روسیه پس از قرقیزستان و ایران انتخاب شد و برای انجام این بازی در شهر سن‌پترزبورگ در تاریخ 19 نوامبر (28 آبان) 250 هزار یورو دریافت خواهد کرد.

اتحادیه فوتبال روسیه پیش از این از برگزاری دیدارهای تدارکاتی تیم ملی این کشور برابر قرقیزستان در ماه جاری میلادی در شهر بیشکک و ایران در ماه نوامبر (آبان) خبر داده بود، البته قرار است زمان و مکان دقیق بازی روسیه برابر ایران به‌زودی اعلام شود.

همچنین ازمیر هوسیچ، یک عضو کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال بوسنی و هرزگوین از تلاش خود برای لغو بازی با روسیه با وجود توافق اولیه طرفین خبر داد. این مقام مسئول فوتبال بوسنی گفت: من تمام تلاشم را برای لغو این بازی انجام می‌دهم. با همکارانم تماس می‌گیرم و آنها را متقاعد می‌کنم که ما نیازی به بازی با روسیه نداریم، در حالی که روسیه تحت تحریم یوفا و فیفا است باید همان طور که از ما انتظار می‌رود رفتار کنیم. آیا همه دیوانه هستند و ما باهوشیم؟

عرفان دوریچ، نایب‌رئیس اتحادیه فوتبال بوسنی و هرزگوین نیز اظهار داشت: من مخالف بازی با روسیه بودم و از کمیته اجرایی اتحادیه خواستم تصمیم دیگری بگیرد.

تیم‌های ملی و باشگاهی فوتبال روسیه با تصمیم یوفا و فیفا به‌دلیل جنگ در اوکراین به‌مدت نامحدودی از حضور در رقابت‌های رسمی بین‌المللی محروم شدند.