آنتونی و مصدومیت در فینال جام حذفی

آنتونی، وینگر منچستریونایتد، پس از اینکه در نیمه اول بازی پنج‌شنبه لیگ برتر انگلیس مقابل چلسی برانکارد شد، برای فینال جام حذفی مقابل منچسترسیتی ماه آینده تردید دارد.

زمانی که آنتونی آماده و در دسترس باشد، در اولین فصل حضورش پس از انتقال 85 میلیون پوندی از آژاکس در تابستان گذشته، بازیکن ثابت اریک تن هاگ یونایتد بوده است.

این بازیکن 23 ساله از زمان انتقال به انگلیس ناسازگار بوده است، اما نشانه هایی از وعده واقعی خود را نشان داده است و فصل لیگ برتر را با 6 گل مستقیم به پایان خواهد رساند.

زمانی که آنتونی در یک چالش با تروو چالوبا، مدافع چلسی مصدوم شد، یک دویدن معمولی بود. این بازیکن برزیلی یک ترفند برای پیشبرد توپ انجام داده بود، اما به نظر می رسید که مچ پای او زیر پای چالوبا در یک تکل منصفانه از سوی بازیکن حریف گیر کرده بود.

آخرین اخبار منچستریونایتد را اینجا بخوانید

آنتونی بلافاصله به نظر می رسید که می دانست مشکلی وجود دارد. او مچ پای راست خود را گرفته بود و به سرعت به نیمکت یونایتد اشاره کرد، قبل از اینکه با ناامیدی زمین را شکست دهد - معمولاً نشانگر این است که یک بازیکن واقعاً آسیب دیده است.

پزشکان به داخل زمین دویدند و آنتونی قبل از ترک برانکارد تحت درمان طولانی قرار گرفت.

با توجه به جدی بودن مصدومیت و سطح پاسخگویی و احتیاط، به نظر می رسد شانس بهبودی کامل به موقع برای بازی در آخرین بازی فصل لیگ برتر انگلیس یونایتد مقابل فولام در روز یکشنبه بسیار کم باشد. فینال جام حذفی در ومبلی یک هفته دیگر ادامه دارد.

مارکوس راشفورد از ابتدا مقابل چلسی استراحت داشت. او برای فینال به ترکیب اصلی باز می‌گردد، اما اگر آنتونی در دسترس نباشد، جای او به احتمال زیاد به جیدون سانچو خواهد رسید، که با یک پاس هوشمند برای گل نیمه اول آنتونی مارسیال، ادعای خود را بیشتر کرد.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط