پاسخ منچستریونایتد به افشای کیت گلستونبری توسط آیچ
منچستر یونایتد روز شنبه، سه روز قبل از عرضه رسمی، پیراهن خانگی جدید خود در فصل 2023/24 لو رفت، زمانی که آیچ، خواننده رپ، آن را روی صحنه در گلستونبری پوشید تا جهانیان ببینند.

معمولاً وقتی کیت‌ها چند روز زودتر از زمان‌بندی فاش می‌شوند، بسیار کم‌رنگ‌تر می‌شوند، اغلب یک فروشگاه لباس ورزشی به‌طور تصادفی آن را زودتر به نمایش می‌گذارد. برای شناسایی و به اشتراک گذاشتن آنها به طرفدارانی متکی است. اما وقتی یک مجری در بزرگترین جشنواره موسیقی جهان پیراهنی را به صورت زنده در مقابل هزاران هزار نفر - و میلیون ها نفر دیگر در تلویزیون - به تن دارد، نمی توان اشتباه کرد.

رسانه‌های اجتماعی از آن زمان با آن عکس‌های پیراهن جدید یونایتد، قبل از اینکه باشگاه یا آدیداس عملاً از آن رونمایی کنند، شلوغ شده است.

یونایتد نتوانسته است این هیاهو را نادیده بگیرد و تایید کرده است که پیراهنی که آیچ بر تن داشت در واقع همان پیراهنی است که افرادی مانند مارکوس راشفورد، برونو فرناندز، الا تونه و لیا گالتون به زودی در لیگ برتر، WSL و هر دو لیگ قهرمانان اروپا خواهند پوشید. مسابقات فصل بعد می آیند

آخرین اخبار MAN UTD، شایعات نقل و انتقالات و شایعات را بخوانید

خوراک

در بیانیه باشگاه آمده است: "لباس خانگی جدید ما برای اولین بار در روز شنبه هنگامی که هوادار مادام العمر یونایتد و آیچ بومی منچستر، آن را با افتخار به تن کرد، در حین اجرای تحسین برانگیز خود در استیج افسانه ای Pyramid Glastonbury."

یونایتد علاوه بر این به دنبال یادآوری تاریخ عرضه 27 ژوئن به هواداران بوده است.

این باشگاه تایید کرده است که راشفورد محبوب ترین پیراهن تیم مردانه بوده که در فصل 2022/23 از طریق یونایتد دایرکت فروخته شده است. پس از این مهاجم 30 گلی، کاسمیرو، لیساندرو مارتینز و آنتونی به ترتیب در رده های دوم، سوم و چهارم قرار گرفتند.

فرناندز در رده پنجم قرار گرفت، با ستاره نوجوان آلخاندرو گارناچو و کریستین اریکسن در رتبه هفتم قرار گرفتند و او پس از ایست قلبی در سال 2021 به بازگشت تقریباً معجزه آسایی به حرفه خود ادامه داد.

محبوب ترین پیراهن تیم زنان پیراهن تونه ستاره انگلیس بود که شماره هفت را بر تن می کند. بعدی در این لیست کیتی زلم، دروازه بان مری ارپس و گالتون فوق الذکر بودند.

اکنون گوش کن

در این نسخه از سرزمین موعود، بخشی از شبکه پادکست khabarvarzeshi3، اسکات ساندرز و راب بلانشت در مورد اینکه منچستریونایتد به طور بالقوه می تواند از فروش بازیکنان در تابستان چه مقدار درآمد کسب کند و اریک تن هاگ چه کسانی هستند که باید به فکر ادامه دادن باشد، صحبت می کنند. اگر نمی توانید این جاسازی را ببینید، برای گوش دادن به پادکست اینجا را کلیک کنید!

بیایید و از 28 ژوئیه در لاس وگاس در یونایتد کان به ما بپیوندید، جایی که هواداران یونایتد در تور پیش فصل خود در ایالات متحده گرد هم می آیند. برای رزرو مکان خود اکنون از united-con.com دیدن کنید.

اخبار مرتبط