انگلیس تغییراتی را در ترکیب تیم برای بازی های ملی ژوئن فاش کرد

انگلیس اعلام کرده است که تغییراتی در ترکیب آنها برای بازی های ملی آینده ژوئن ایجاد شده است.

سه شیرها روز جمعه به مالت سفر می کنند و سپس در دو بازی مقدماتی یورو 2024، هر هفته روز دوشنبه میزبان مقدونیه شمالی هستند.

با این حال، آنها اکنون باید این کار را بدون دو بازیکن با فرم مانند لوئیس دانک از برایتون و جود بلینگهام انجام دهند، که در آستانه انتقال به رئال مادرید است.

در بیانیه انگلیس آمده است: "لوئیس دانک به دلیل مصدومیت از تیم ملی انگلیس کنار رفت، در حالی که جود بلینگهام نیز در مسابقات مقدماتی یورو 2024 این ماه هیچ نقشی نخواهد داشت.

مدافع برایتون اند هاو آلبیون تنها بازیکنی از ترکیب اصلی 25 نفره گرت ساوتگیت است که قرار نیست این هفته به سنت جورج پارک گزارش شود.

با این حال، بلینگهام زمانی را در مرکز ملی فوتبال سپری خواهد کرد تا بازتوانی خود را در مورد مصدومیتی که باعث شد او در فینال فصل بوروسیا دورتموند غایب شود، ادامه دهد.

تیم سه شیر روز یکشنبه شروع به گزارش دادن به سنت جورج پارک کرد و دکلان رایس از وستهم یونایتد و تیم منچسترسیتی در روزهای آینده پس از موفقیت های مربوطه خود در اروپا حضور خواهند داشت.

"انگلیس روز جمعه 16 ژوئن در تا قالی به مصاف مالت می رود و در روز دوشنبه 19 ژوئن در اولدترافورد منچستر میزبان مقدونیه شمالی است."

آخرین اخبار یورو 2024 را اینجا بخوانید

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط