جیم هاربا پس از تعهد به ماندن در میشیگان با برونکوس ملاقات کرد
با وجود متعهد شدن به ماندن در آن آربور، جیم هاربا هنوز هفته گذشته با گرگ پنر، مالک دنور برونکوس ملاقات کرد.

با وجود متعهد شدن به ماندن در آن آربور، جیم هاربا هنوز هفته گذشته با گرگ پنر، مالک دنور برونکوس ملاقات کرد.

هاربا اعلام کرد علیرغم اینکه حداقل با دو تیم در حال مذاکره است، به دانشگاه میشیگان بازخواهد گشت.

دو طرف درباره سرمربیگری برونکوس صحبت کردند، اما چیزی محقق نشد.

پنر به میشیگان پرواز کرد تا با هارباگ برای گفتگوی حضوری ملاقات کند - اولین گفتگوی هاربا با دنور به صورت مجازی بود.

ESPN گزارش داد، در آن مکالمه ویدیویی، هاربا به برانکوها گفت که از رقابت خارج می‌شود، اما پنر و مدیر کل جورج پاتون همچنان سفر را انجام دادند.

هاربا همچنین پس از فصل گذشته با مینه‌سوتا وایکینگ‌ها ملاقات کرد و گفت که دیگر به دنبال فرصت‌های NFL نخواهد بود و آن را به عنوان "چیزی یکبار مصرف" توصیف کرد.

هاربو در بیانیه خود در 16 ژانویه گفت: "من عاشق روابطی هستم که در میشیگان دارم -- مربیان، کارکنان، خانواده ها، مدیریت، رئیس سانتا اونو و به ویژه بازیکنان و خانواده های آنها." قلب من در دانشگاه میشیگان است. یک بار از مردی خردمند شنیدم که می‌گوید: «سعی نکن شاد، شاد باش». برو آبی!"

میشیگان در نیمه نهایی پلی آف فوتبال کالج پیچ باول را به TCU باخت و TCU در بازی قهرمانی ملی روز دوشنبه با جورجیا دیدار خواهد کرد. این دومین حضور متوالی CFP برای میشیگان بود.

هاربا از زمان پیوستن به میشیگان در سال 2015، 51-17 سال دارد. با احتساب توقف او در استنفورد و دانشگاه سن دیگو، رکورد سرمربیگری او در کالج 74-25 است. در طول چهار فصل حضورش در سان فرانسیسکو 49ers، او 44-19-1 پیش رفت و سه قهرمانی متوالی NFC و سوپربول 2013 را به دست آورد که به برادرش جان و بالتیمور ریونز باخت.

ولورینز، علیرغم قهرمانی های پشت سر هم در Big Ten، در 6 بازی متوالی کاسه تحت هدایت هاربا شکست خورده است.