سر تیتر

آخرین اخبار
اینزاگی: با بازگشت لوکاکو، امیدوارم در این فصل ۱۰۰ گل بزنیم
سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از کسب دومین برد متوالی گفت که امیدوار است شمار گل‌های نراتزوری در این فصل سری A سه رقمی شود.

سیمونه اینزاگی سرمربی اینتر پس از پیروزی 3 بر صفر شاگردانش در بازی شنبه شب برابر اسپتزیا در هفته دوم سری A که دومین برد متوالی این تیم بود، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: بازی خوبی بود. کاملاً بر اوضاع مسلط بودیم و می‌شد گل‌های بیشتری هم بزنیم. فقط 15 دقیقه اول سنگین بود. اسپتزیا دو بازی قبلی‌اش در لیگ و جام حذفی را برده بود و به همین دلیل می‌دانستیم که این تیم مستعد به زحمت انداختن ما هست.

این اولین بازی رسمی روملو لوکاکو در سن‌سیرو پس از بازگشت به اینتر بود و این مهاجم بلژیکی اگرچه گل نزد اما پاس گل اول تیمش را به لائوتارو مارتینس داد.

اینزاگی ادامه داد: لوکاکو به جمع ما برگشته است و بنابراین دستم در خط حمله بازتر شده است. خوشبختم که 4 مهاجم بزرگ در اختیار دارم. حالا وظیفه من است که بهترین انتخاب‌ها را انجام دهم. امیدوارم این فصل سری A را با 100 گل به پایان برسانیم. 5 تایی شدن تعویض‌ها فوتبال را عوض کرد چون الان 16 بازیکن می‌توانند در یک بازی شرکت کنند نه 11 تا. وقتی تیم خسته شود این تعویض‌ها می‌تواند تأثیرگذار باشد.