جانشین رونالدو در منچستر یونایتد
گزینه های مورد بررسی اریک تن هاخ و مسئولین منچستر ولاهوویچ، راموس و لیائو خواهند بود.

به نظر می رسد اریک تن هاخ و مسئولین منچستر قصد دارند پس از هایجک شدن کودی کاگبو توسط لیورپول تا پایان فصل و پنجره تابستانی صبر کنند و سپس یک مهاجم تراز اول به تیم اضافه کنند. گزینه های مورد بررسی یونایتدها ولاهوویچ، راموس و لیائو خواهند بود.

منچستر قصد داشت در پنجره نقل و انتقالات زمستانی کودی کاگبو را بلافاصله جایگزین کریستیانو رونالدو کند. اتفاقی که با پیوستن این مهاجم هلندی به لیورپول کاملا منتفی شد. حالا تن هاخ قصد دارد سه بازیکن مورد علاقه اش را در طول این نیم فصل کاملا تحت نظر بگیرد و به نظر نمی رسد بخواهد تا تابستان کسی را به ترکیب اصلی اضافه کند.

دوژان ولاهوویچ، گونسالو راموس و رافائل لیائو گزینه های جدی سرمربی هلندی منچستر خواهند بود. 
ولا که از طرفی جایگزین کریستیانو رونالدو در یوونتوس هم شده بود گرچه عملکرد فردی خوبی داشته ولی وضعیت نا به سامان بیانکونری در سال گذشته کاملا او را نیز تحت تاثیر قرار داده است. 
راموس ستاره بی بدیل بنفیکا است و با هتریک در جام جهانی به خوبی نشان داد که توانایی جایگزین شدن برای رونالدو را دارد ولی شاید بنفیکا با توجه به فروش انزو فرناندز، قصد نداشته باشد به همین راحتی کل جوخه خود را به فروش برساند.
از طرفی رافائل لیائو باز هم بازیکن پرتغالی است که دو فصل خوب را در میلان پشت سر گذاشته و در جام جهانی هم به عنوان یار ذخیره عملکرد مطلوبی داشته است. گرچه او یک مهاجم نوک نیست و با خرید او تن هاخ عملا یک وینگر به جمع وینگرهای هجومی تیمش اضافه می کند.

ولی در هر صورت منچستر این روزها و با خروج کریستیانو رونالدو از بحران خارج شده و بدون حاشیه عملکرد خوبی از خود به نمایش می گذارد. مخصوصا این که آن ها علاوه بر عملکرد خوب خط حمله که در جام اتحادیه دو گل به برنلی زد و در تک بازی انجام شده لیگ برتر به راحتی سه گل وارد دروازه ناتینگهام فارست کردند، عملکرد فوق العاده ای در خط دفاع داشته اند و با کلین شیت هر دو بازی را پشت سر گذاشتند.

بنابراین به نظر می رسد تصمیم اریک تن هاخ برای دست نبردن در ترکیب برنده صحیح باشد و می تواند این فصل را با همین تیم در نیمه بالای جدول و میان ۵ تیم اول به پایان برساند.