نیمه نهایی لیگ قهرمانان کونکاکاف

فینال لیگ قهرمانان 2023 کونکاکاف تقریباً نزدیک است و باشگاه‌هایی در ایالات متحده آمریکا و مکزیک برای رسیدن به این جام با هم رقابت می‌کنند.

زمانی که فیلمنامه ها خود را به همان تمیزی می نویسند که به بازی پایانی دو پا، خارج از خانه و خانه منتهی می شود، اجتناب از تفکر در امتداد شکاف های فرهنگی و جغرافیایی دشوار است.

شانزده تیم از هشت انجمن راه خود را به نیمه نهایی با لیگ MX Club Leon و Tigres UANL در یک طرف و لیگ برتر فوتبال فیلادلفیا یونیون و LAFC از سوی دیگر راه یافته‌اند، و دوباره صحنه‌های درام جام MLS 2022 را زنده کرده‌اند.

و اکنون برای نیمه‌ها، فیلمنامه با یک تساوی در تیم آمریکایی و تفاضل گل در مکزیک کمی پیچیده‌تر شده است. لئون و LAFC از داشتن یک گل خارج از خانه هر کدام راحت هستند و در ورزشگاه های خانگی خود سرمایه گذاری خواهند کرد تا در هفته آینده از Tigres و Union استقبال کنند.

تاریخچه جوان‌تر LAFC به آنجلنوها فرصت زیادی برای صحبت در این طرح بزرگ نداده است، اما سیاه و طلایی‌ها با چهار تساوی و پیروزی فرماندهی سال گذشته در ضربات پنالتی در پنج مسابقه اخیر خود ثابت کرده‌اند که خاری در چشم فیلی هستند. مسابقه سخت و اولین قهرمانی MLS برای آنجلنوها بدون شک بر اتحادیه که در 2 می به BMO می‌رود سایه خواهد انداخت.

لس آنجلس با پیروزی 3 بر صفر خارج از خانه مقابل آلاجولنسه کاستاریکا قبل از سقوط در BMO 1-2 به زمین زد. اما بچه‌های چروندولو گرسنه وارد محوطه شدند و وایت‌کپس‌ها را با ضربات سه تا صفر پشت سر هم شکست دادند.

در حالی که فیلادلفیا با آلیانزا اف سی السالوادور کار نسبتاً آسانی داشت، آنها توسط اطلس به طناب کشیده شدند - برد باریک و یک گل آنها در خانه یک قمار بود که به سمت خصومت های استادیو جالیسکو در گوادالاخارا می رفت. با این حال، بریس جولیان کارانزا معجزه ای بود که آنها برای پیشرفت به آن نیاز داشتند.

تیگرس کار خود را با پیروزی اندکی مقابل اورلاندو سیتی در مجموع 1-1 آغاز کرد که با گل خارج از خانه سباستین کوردووا، هافبک ملی پوش مکزیکی، تقویت شد. سپس، در کوارتر، آنها یک شکست نه چندان ظریف، در مجموع 6 بر صفر از تیم هندوراسی موتاگوا را به نمایش گذاشتند. حالا، با نگاهی به بازی برگشت - بازی خارج از خانه شان، تیگرس با یک گل به نفع خود، کمی آرامش دارد.

برای لئون، لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی بر تائورو اف سی پاناما آغاز شد و آنها با پیاده روی دیگری در پارک بر فراز ویولت هائیتی دنبال شدند. آنها در بازی 3 مه برتری شهر خود را خواهند داشت و گل خارج از خانه ویکتور داویلا را در آستین خود خواهند داشت.

رقابت لیگ MX بین این دو طرف به زمان های طولانی باز می گردد. تاریخ اخیر آنها، یا بهتر است بگوییم، 28 مسابقه اخیر، یکنواختی ریاضی مشخصی را با 9 تساوی نشان می دهد و Tigres با 11 پیروزی بر 8 بازی لئون، پیشتاز است.

عدم قطعیت چیزها را جالب تر می کند

فوتبال همیشه به شما این شانس را می دهد که خودتان را نجات دهید و برای اتحادیه، این می تواند انتقامی شیرین برای جام MLS سال گذشته باشد. لئون می‌توانست از پیروزی برای تعادل بیشتر آونگ بین خود و تیگرس استفاده کند.

مهم نیست که چه کسی برنده می شود، یک چیز تضمین شده است: فینال لیگ قهرمانان کونکاکاف 2023 یک تیم مکزیکی و یک تیم آمریکایی را به مصاف هم می کشد - و اگر پیشگامان هیپ هاپ De La Soul همیشه در مورد یک چیز حق داشته باشند، آن این است که برای این مسابقه، مخاطره ها وجود دارد. بالا هستند.

بازی رفت فینال لیگ قهرمانان کونکاکاف چهارشنبه 31 می و بازی برگشت یکشنبه 4 ژوئن برگزار خواهد شد.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط