مدافع بایرلورکوزن: طارمی دو موقعیت داشته باشد هر دو را گل می‌کند
مدافع تیم فوتبال بایرلورکوزن معتقد است که اگر مهاجم تیم ملی ایران برابر شاگردان سوانه دو موقعیت گلزنی به دست بیاورد، از هر دو فرصت استفاده خواهد کرد.

سرجیو کونسیسائو در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پورتو مقابل بایرلورکوزن، در خصوص حملاتی که در فوتبال پرتغال همچنان به مهدی طارمی وارد می‌شود، اظهار داشت: فرصت داشتم تا دیدار با براگا را مجدداً بررسی کنم تا بگویم طارمی پسری تیزهوش است و می‌داند چه اتفاقاتی پیرامون او رخ می‌دهد. فوتبال برای مهدی مهم‌ترین مسئله است و او عملکرد فوق‌العاده‌ای مقابل براگا داشت؛ حتی با اینکه گل نزد.

وی با اشاره به ارتباط خوبی که میان مهاجم تیم ملی ایران و سایر اعضای تیم پورتو برقرار است، تصریح کرد: او می‌داند که همه ما در اولیوال (کمپ تمرینی پورتو) یک خانواده هستیم. ما همیشه آمادگی کمک به طارمی را داریم. البته او عاقل است و به این مسئله نیازی ندارد. مهدی از این سختی‌ها عبور می‌کند و بسیار حرفه‌ای است.
همچنین ادموند تپسوبا، مدافع بایرلورکوزن که سابقه بازی در ویتوریا گیمارش پرتغال را در کارنامه دارد، در گفت‌وگو با رسانه «اوجوگو» درخصوص شروع ضعیف تیم بایرلورکوزن در فصل جدید خاطرنشان کرد: توضیحی در این باره ندارم. ما بازیکنان خوبی جذب کردیم و تقریباً هیچ‌یک از بازیکنان فصل گذشته و نیز سرمربی تیم جدا نشده‌اند. هیچ‌کس متوجه نمی‌شود چه چیزی درست کار نمی‌کند. در فوتبال چنین دوره‌هایی وجود دارد اما برای خروج تیم از این شرایط تلاش می‌کنیم.

اخبار مرتبط