بارسلونا و اتلتیکومادرید در آستانه مصالحه بر سر گریزمان
طبق اخبار منتشر شده؛ به نظر می‌رسد آنتوان گریزمان می‌تواند به حضورش در اتلتیکومادرید ادامه دهد.

رسانه‌های اسپانیایی اخیراً مدعی شده بودند که باشگاه اتلتیکومادرید برای اینکه در پایان فصل جاری مجبور به قطعی کردن قرارداد آنتوان گریزمان نشوند، به دیه‌گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی خود دستور داده‌اند تا از این مهاجم فرانسوی در ترکیب اصلی تیمش استفاده نکند و کمتر از او بازی بگیرد. در ادامه شبکه رادیویی «کوپه» اسپانیا گزارش داد که باشگاه بارسلونا شکایتی علیه اتلتیکومادرید به علت تخطی از قانون توسط این باشگاه مطرح کرده و مدیران بارسلونا بر این باور هستند که مدیران اتلتیکومادرید به طور عمدی در تلاش هستند تا گریزمان به آن اندازه لازم بازی نکند تا مجبور به قطعی کردن قرارداد او و پرداخت 40 میلیون یورو به باشگاه بارسلونا نشوند.

حالا نشریه «اکیپ» فرانسه گزارش می‌دهد؛ دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکومادرید در آستانه توافق برسر کاهش بند خرید آنتوان گریزمان که در قرارداد طرفین موجود است، هستند. طبق این گزارش؛ بند خرید این مهاجم فرانسوی از 40 میلیون یورو به 25 میلیون یورو کاهش پیدا خواهد کرد و بارسلونا امیدوار است پیش از بازی‌های پیش‌ روی ملی این مذاکرات با اتلتیکومادرید را به نتیجه برساند.

اگر اتلتیکومادرید در هر بازی کمتر از 30 دقیقه به گریزمان بازی بدهد، بند خرید قرضی او اجباری نخواهد شد، اتفاقی که تا به اینجای فصل افتاده و این مهاجم فرانسوی در بازی با ختافه در دقیقه 62، در بازی با ویارئال در دقیقه 62، در بازی با والنسیا در دقیقه 64، در بازی با رئال سوسیه‌داد در دقیقه 63، در بازی با پورتو در لیگ قهرمانان اروپا در دقیقه 61 و در بازی با سلتاویگو در دقیقه 63 برای روخی‌بلانکو به میدان رفته است.
این مهاجم 31 ساله که تابستان 2021 با قرارداد قرضی یک ساله با قابلیت تمدید قرضی قراردادش برای سال دوم از بارسلونا به اتلتیکومادرید پیوست، این فصل جایی در ترکیب ثابت روخی‌بلانکو نداشته است. گریزمان که فصل گذشته در 39 بازی آمار 8 گل‌زده و 7 پاس‌گل را از خود در اتلتیکومادرید برجای گذاشت، این فصل در 6 بازی 3 گل به ثمر رسانده است.

اخبار مرتبط