درخواست مورینیو از مدیران رُم برای خرید مدافع منچستریونایتد
آقای خاص به رؤسای خود در باشگاه رُم گفته است که برای خرید شاگرد سابق او در اولدترافورد تلاش کنند.

ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال رم به دنبال خرید ویکتور لیندلوف مدافع سوئدی منچستریونایتد است. مورینیو سال 2017 زمانی که هدایت شیاطین سرخ را برعهده داشت، لیندلوف را به اولدترافورد برد اما این بازیکن در من‌یونایتد موفقیت‌هایی که در بنفیکا داشت را تکرار نکرد.

با این حال مورینیو همچنان به لیندلوف اعتقاد دارد و می‌خواهد او را به رم ببرد. طبق ادعای سایت فورتزا رُما، انتقال لیندلوف 28 ساله به رم چندان هم دور از تصور نیست به خصوص که او از فهرست بازیکنان من‌یونایتد برابر برایتون کنار گذاشته است.

یونایتد در اولین بازی فصل جدید لیگ برتر که با باخت 2 بر یک برابر برایتون همراه بود، زوج هری مگوایر و لیساندرو مارتینس در مرکز خط دفاعی‌اش قرار داد. دیگر مدافع میانی تیم رافائل واران روی نیمکت نشست اما خبری از لیندلوف نبود. به همین دلیل مشخص نیست که آیا بازیکن سوئدی جایی در برنامه‌های اریک تن‌هاخ خواهد داشت یا نه.

در همین حال رسانه‌‌های ایتالیایی مدعی شده‌اند که رم قصد دارد دیگر مدافع ذخیره من‌یونایتد، اریک بایی را هم به خدمت بگیرد. مدافع ساحل عاجی نیز مانند لیندلوف بازی اول شیاطین سرخ در فصل جدید را از دست داد و در فهرست بازیکنان جایی نداشت.

طبق گزارش سایت فورتزارُما منچستریونایتد برای فروش لیندلوف 16.8 میلیون پوند می‌خواهد و این در حالیست که قرارداد او تا سال 2024 اعتبار دارد.

اخبار مرتبط