دفاع بنگال ها به لطف تاچ داون سام هابارد، تیم را به مرحله تقسیمی می برد
سام هابارد، خط دفاعی سینسیناتی بنگالز، 98 یارد را برای یک تاچ داون بازگرداند و این به تیمش کمک کرد یکشنبه شب بالتیمور ریونز را شکست دهد، 24-17، و به دور تقسیمی پلی آف NFL صعود کند.

سام هابارد، خط دفاعی سینسیناتی بنگالز، 98 یارد را برای یک تاچ داون بازگرداند و این به تیمش کمک کرد یکشنبه شب بالتیمور ریونز را شکست دهد، 24-17، و به دور تقسیمی پلی آف NFL صعود کند.

تایلر هانتلی، کوارتربک ریونز، توپ را در خط 2 یاردی بنگال ها شکست داد و هابارد آن را برداشت و تمام راه را برای تاچ داون دوید. بازی کوارتر چهارم مسیر بازی را برای بنگال ها تغییر داد و به آنها کمک کرد تا از رقیب خود دور شوند.

قبل از آن بازی، هانتلی در حال رانندگی بود و به نظر می‌رسید که بالتیمور رهبری را بر عهده بگیرد.

هانتلی یک پاس تاچ داون به دمارکوس رابینسون زده بود تا بازی را با امتیاز 17 به تساوی بکشاند و پس از اینکه دفاع بنگال ها را مجبور به ضربه زدن کرد، فرصتی برای برتری یافت - و او در حال چرخش بود.

او یک پاس 25 یاردی را به مارک اندروز زد و سپس با یک دوی 35 یاردی تیم را برای یک امتیاز احتمالی آماده کرد. همه چیز هانتلی بود تا اینکه او سعی کرد خود را به خط دروازه برساند و توپ توسط لوگان ویلسون مدافع خط بنگال ها مشت شد. هابارد روی توپ بود و بقیه تاریخ بود.

بالتیمور در نیمه اول 10-9 از سینسیناتی برتری داشت. هانتلی جی کی دابینز را برای یک پاس تاچ داون 2 یارد پیدا کرد و سپس جاستین تاکر قبل از به صدا درآمدن سوت، یک گل میدانی 22 یارد زد. اما تنها گل آنها در نیمه دوم روی پاس تاچ داون به رابینسون بود.

جو بارو و بنگال ها با یک گل میدانی 39 یاردی ایوان مک فرسون در کوارتر اول شروع کردند. بارو سپس جمار چیس را برای یک پاس تاچ داون 7 یارد پیدا کرد.

بارو توپ را روی خط دروازه وارد کرد و سپس با پاس به تی هیگینز، تبدیل 2 امتیازی را تکمیل کرد. سینسیناتی در آن مرحله 17-10 پیش بود. کلاغ ها در درایو زیر پاسخ می دهند.

سینسیناتی به دور دسته بندی پلی آف بازگشته است. این تیم در فصل گذشته قهرمان AFC شد و تنها در سوپربول به لس آنجلس رامز باخت.

این یک خبر فوری است. برای به روز رسانی دوباره بررسی کنید.

اخبار مرتبط