آرسنال کلو لاکاس مهاجم کانادایی را به خدمت گرفت

آرسنال پس از حضور آماندا ایلستد، مدافع سوئدی، کلو لاکاس، مهاجم کانادایی را به دومین خرید خود در تابستان تبدیل کرد.

 کلو لاکاس این بازیکن 29 ساله پس از 4 فصل حضور در پرتغال با بنفیکا به توپچی ها پیوست، جایی که در مقابل دروازه عملکرد خوبی داشت و به باشگاه لیسبون کمک کرد تا بر رقابت های داخلی تسلط یابد.

لاکاس گفت: "من بسیار هیجان زده و مشتاقم که اینجا شروع کنم."

من احساس می کنم از نظر روحی و جسمی آماده هستم تا بتوانم در اینجا سهمی داشته باشم و عناوین را کسب کنم و احساس می کنم این باشگاه همه چیز لازم را برای رقابت برای کسب بالاترین افتخارات دارد. من می خواهم به سطح بعدی بروم و اینجا برای آرسنال گل بزنم."

لاکاس کار خود را در سطح جوانان در کانادا آغاز کرد، قبل از اینکه در دانشگاه آیووا فوتبال کالج در ایالات متحده بازی کند. در سال 2015 با پیوستن او به IBV در ایسلند به اروپا رفت.

این مهاجم در سال 2019 با بنفیکا قرارداد امضا کرد و یک دوران حرفه ای 4 ساله بسیار موفق با تیم پرتغالی داشت و 102 گل در 131 بازی به ثمر رساند تا این تیم به سه قهرمانی لیگ پرتغال، سه قهرمانی در جام اتحادیه پرتغال و دو قهرمانی سوپرکاپ پرتغال کمک کند.

آخرین اخبار فوتبال زنان آرسنال را اینجا بخوانید wsl

یوناس ایدوال، سرمربی آرسنال گفت: "من واقعا خوشحالم که با کلوئه قرارداد امضا کردیم تا خط حمله خود را در آرسنال تقویت کنیم. کلو یک گلزن ثابت شده است و کیفیت خود را در چند فصل در دو لیگ اروپایی و همچنین لیگ اروپا نشان داده است.

سوئدی افزود: "او ابعاد متفاوتی به بازی هجومی ما خواهد بخشید و من مشتاقانه منتظر همکاری با او هستم."

در سطح بین المللی، لاکاس 19 بازی برای کانادا انجام داده است و در تیم ملی آتی جام جهانی زنان در استرالیا و نیوزلند قرار گرفته است.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط