انتقاد یورگن کلوپ از پل تیرنی داور پس از حادثه تاتنهام لیورپول

یورگن کلوپ، داور پل تیرنی را به خاطر گفتن چیزی که در پایان بازی روز یکشنبه به او "خوب نبود" سرزنش کرد.

تیم لیورپول تحت هدایت کلوپ روز یکشنبه در آنفیلد مقابل تاتنهام به پیروزی دراماتیک 4-3 دست یافت. بعد از اینکه در 15 دقیقه ابتدایی با نتیجه 3-0 پیش رفتند، قرمزها در ادامه بازی توسط یک تیم پرشور تاتنهام اسپرز عقب افتادند و یک گل دریافت کردند که نتیجه را در دقیقه 93 به 3-3 تبدیل کرد.

تنها 99 ثانیه بعد، لیورپول با دیوگو جوتا، بازیکن تعویضی، گل پیروزی را به دست آورد.

کلوپ پس از بازی با اسکای اسپورتز، مشتاق بود از عملکرد داور پل تیرنی ابراز تاسف کند، به خصوص برای تصمیم او که منجر به گل سوم تاتنهام شد:

"بسیار احساسی، بسیار احساسی، البته. به خصوص با توجه به موقعیت گل سوم آنها. چگونه او پل تیرنی می تواند در آن موقعیت خطای مقابل محمد صلاح را سوت بزند.

خط‌نما مستقیماً آنجاست و پرچم را پایین نگه می‌دارد و سپس داور به جای آن سوت می‌زند، بنابراین این یک چیز است و اگر توپ را در آنجا نگه می‌داشتیم موقعیت بعدی گل ریچارلیسون رخ نمی‌داد.

ما داستان، تاریخ خود را با آقای تیرنی داریم و من واقعاً نمی دانم این مرد با ما چه دارد. واقعاً نمی دانم.

"آنها همیشه می گویند چیزی نیست و این درست نیست، نمی تواند باشد. من آن را نمی فهمم. او چگونه به من نگاه می کند، من آن را نمی فهمم. من واقعاً با هیچ کس مشکلی ندارم، او هم همینطور ، اما درست مثل "دوباره؟"

آخرین اخبار لیورپول را اینجا بخوانید

زمانی که هری کین کارت قرمز نگرفت، او داور تاتنهام بود و من کین را دوست دارم، این بازیکن را دوست دارم، نمی‌خواهم او کارت قرمز بگیرد اما در آن بازی کارت قرمز بود. هیچ کس در مورد آن از آقای تیرنی نپرسید زیرا آنها مجبور نیستند این موقعیت ها را روشن کنند.

"درکش سخت است."

کلوپ همچنین به جشن خود پس از گل پیروزی دیوگو جوتا اشاره کرد - جشنی که در طی آن او به سمت داور چهارم دوید و همسترینگ خود را در طول مسیر کشید: "جشن من به سمت داور چهارم، من چیزی نگفتم. چیز بدی نگفت اما غیرضروری بود و بلافاصله به خاطر آن مجازات شدم.

من همسترینگم را کشیدم که عادلانه است، اما وقتی کارت زرد به من داد، چیزی که به من گفت خوب نیست.»

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط