صحبت های ژاوی پس از پایان تور پیش فصل آمریکا
تور پیش فصل آمریکا برای بارسلونا بامداد امروز با پیروزی 2-0 مقابل نیویورک ردبولز به پایان رسید.

تور پیش فصل آمریکا برای بارسلونا بامداد امروز با پیروزی 2-0 مقابل نیویورک ردبولز به پایان رسید. ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا در مصاحبه پس از بازی در مورد وضعیت تیمش در دیدار با نیویورکی ها و در مجموع پایان تور پیش فصل صحبت کرد.

 لواندوفسکی برای گلزنی کمی با مشکل مواجه شده اما مشکلی نیست، سوارز هم در ابتدای ورودش به بارسلونا چنین مشکلی داشت اما بعد از آن همه می دانیم که او به چه جایگاهی در تاریخ بارسلونا رسید. در مورد لوا هم نگران نیستم و گلزنی های او به زودی آغاز می شوند. در مجموع از تور پیش فصلی که اینجا در آمریکا برگزار کردیم راضی هستم. هنوز جا برای بهتر شدن داریم اما راضی ام. 
دوست دارم مدافعان میانی تیمم توانایی بازیسازی خوبی داشته باشند. اریک و کریستنسن هم توانایی چنین کاری را دارند. به نظرم آرائوخو هم توانایی این را دارد که یک مدافع راست قابل اطمینان باشد. می خواهم برای هر پست دو بازیکن داشته باشم و این دردسر شیرینی است. سال گذشته به اندازه کافی بازیکن نداشتیم و امسال به وضوح تیم وضعیت بهتری دارد. جدایی مینگزا؟ برای او خوشحالم و بهترین ها را برایش آرزو می کنم. 
رافینیا یک خرید فوق العاده برای بارسلونا به حساب می آید؛ آن هم نه فقط برای این فصل، بلکه برای سال های آتی. او به خوبی در کار تیمی مشارکت می کند، جاگیری خوبی دارد و می تواند گل بزند. مهم تر از همه چیز عطشی است که در بازی او می بینیم.  

اخبار مرتبط