سر تیتر

آخرین اخبار
کاوانی: نمی‌دانم این فصل کجا بازی خواهم کرد
مهاجم پیشین منچستریونایتد هنوز نمی‌داند تیم بعدی‌اش در چه لیگی خواهد بود.

ادینسون کاوانی که در پایان فصل اخیر با منقضی شدن قراردادش به حضور دو ساله خود در منچستریونایتد پایان داد، هنوز مقصد بعدی‌اش را انتخاب نکرده، این در حالی است که گفته می‌شود سه باشگاه نیس، والنسیا و ویارئال با این مهاجم اروگوئه‌ای در تماس هستند و امیدوارند تا پیش از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری (31 آگوست/ 9 شهریور) او را به خدمت بگیرند. پیش از این از السد قطر، النصر عربستان و بوکاجونیورز آرژانتین به عنوان دیگر مشتریان این بازیکن یاد شده بود.

کاوانی 35 ساله در گفت‌وگو با برنامه تلویزیونی «چیرینگیتو» اسپانیا در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش گفت: در حال حاضر نمی‌دانم این فصل کجا بازی خواهم کرد. این فوتبال است، من احساس خیلی خوبی دارم و نیاز دارم جایی بروم که واقعاً من را بخواهند و به من اعتماد داشته باشند.
مهاجم پیشین ناپولی، تابستان 2020 با جدایی از پاری‌سن‌ژرمن با امضای قراردادی یک ساله با قابلیت تمدید برای سال دوم به منچستریونایتد پیوست. فصل اول در منچستریونایتد برای کاوانی خوب پیش رفت و در 39 بازی 17 گل‌ زد و 6 پاس‌گل هم ساخت، اما فصل دوم ورق برگشت و با بازگشت کریستیانو رونالدو به جمع شیاطین سرخ او به نوعی زیر سایه برنده پنج توپ طلا ماند.

کاوانی در فصل آخر حضورش در منچستریونایتد که با مصدومیت‌هایی هم همراه بود، در 20 بازی که برای شیاطین سرخ به میدان رفت، تنها دو گل توانست به ثمر برساند.