سیمئونه: نیمه دوم بهتر بودیم اما هنوز جا برای پیشرفت داریم
سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال اتلتیکومادرید با وجود برتری شاگردانش مقابل سلتاویگو بر این باور است که تیمش هنوز جا برای پیشرفت دارد.

دیه‌گو سیمئونه که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته پنجم لالیگای اسپانیا و در  ورزشگاه خانگی‌ خود با نتیجه 4 بر یک سلتاویگو را از پیش‌رو برداشتند و به رده چهارم جدول رده‌بندی این رقابت‌ها صعود کردند، پس از این بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: پس از شکست مقابل ویارئال باید شروع به جمع کردن امتیازات در لالیگا می‌کردیم و کم‌کم پیشرفت کردیم.

وی افزود: فکر می‌کنم هنوز جا برای رشد و پیشرفت داریم. در این بازی در ابتدا چند توپ لو دادیم که موقعیت‌های گلزنی خیلی خوبی را به آنها دادیم، اما حداقل تلاشی برای بهتر بازی کردن وجود داشت و برای این کار باید بارها ریسک کرد، اما این کار باعث شد تا بهتر بازی کنیم. درست است که گل سوم ما که کاراسکو آن را به ثمر رساند، عالی بو، اما ما چهار گل خیلی خوب زدیم و میل زیادی برای رسیدن به موقعیت‌های گلزنی داشتیم.
سیمئونه که در مقایسه با بازی با پورتو در لیگ قهرمانان اروپا، تیمش را با 6 تغییر روانه این بازی کرد، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: تغییرات زیادی برای این بازی ایجاد کردیم، می‌دانستیم که بعد از لیگ قهرمانان نه بدن بازیکنان مثل سابق است، نه ذهنیت‌شان. سلتاویگو موقعیت‌های مهم گلزنی روی دروازه ما ایجاد کرد. بین دو نیمه با بازیکنان‌مان صحبت کردیم و می‌خواستیم در 45 دقیقه دوم پیشرفت کنیم. نیمه دوم بسیار کامل‌تر بودیم، به جز مقطع پایانی بازی. ما تا دقیقه 70 نیمه دوم خوبی داشتیم.

اخبار مرتبط