اریک کانتونای فرانسوی حامی منچستریونایتد
بازیکنان منچستریونایتد تا جایی که می‌توانند تلاش می‌کنند اما در پایان روز همه کمی ناامید هستند. آنها اما به روزهای اوج خود بازخواهند گشت

اریک کانتونای فرانسوی که در سال 1992 از لیدزیونایتد به شیاطین سرخ پیوست، در پنج سالی که در این تیم بود، خود را تبدیل به یکی از برجسته‌ترین و البته محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچستریونایتد کرد. در ماه ژانویه 1995 بود که کانتونا ملقب به «پادشاه اریک» به دلیل ضربه کونگ‌فویی معروفش به متیو سیمونس هوادار کریستال‌پالاس در ورزشگاه لندن جنوبی به مدت 9 ماه از حضور در میادین مسابقه محروم و به پرداخت 20 هزار پوند جریمه نقدی محکوم شد. با این حال کسی نمی‌تواند توانایی‌های فنی بالای هافبک مهاجم پیشین شیاطین سرخ را نادیده بگیرد.

اسطوره شیاطین سرخ در  گفت‌وگویی کریسمسی درباره باشگاه پیشین خود گفت: منچستریونایتد جایگاه خاصی را در قلبم اشغال کرده است اما حالا تماشای منچستریونایتد کمی شبیه عشق‌ورزی یک پیرمرد  به این تیم است. بازیکنان منچستریونایتد تا جایی که می‌توانند تلاش می‌کنند اما در پایان روز همه کمی ناامید هستند. آنها اما به روزهای اوج خود بازخواهند گشت، چون منچستریونایتد بزرگترین باشگاه جهان است. وقتی در مورد عشق‌ورزی یک پیرمرد به این تیم صحبت می‌کنم، در مورد خودم صحبت نمی‌کنم، این یک استعاره است.

منچستریونایتد پس از اعلام بازنشستگی سرالکس فرگوسن در سال 2013، دچار اُفت قابل‌توجهی شد و از آن تاریخ به بعد نتوانسته فاتح لیگ برتر شود و در حد و اندازه یک مدعی واقعی در رقابت‌های مختلف نبوده است.