لوئیز آرائوخو توسط کمیته انضباطی MLS جریمه شد

لوئیز آرائوخو مهاجم آتلانتا یونایتد به دلیل اقداماتش در تساوی 3-3 مقابل شیکاگو فایر توسط کمیته انضباطی لیگ برتر فوتبال جریمه شد.

آرائوخو یک بار دیگر خبرساز شد. هفته گذشته مشخص شد که آرائوخو به کشورش باز خواهد گشت تا در یکی از بزرگترین باشگاه های برزیل یعنی فلامنگو بازی کند.

او در این هفته به دلیل عدم خروج منظم زمین پس از دریافت کارت زرد دوم در دقیقه 71 مقابل آتش، جریمه شد. آرائوخو با تصمیم داور موافق نبود.

71'| لوئیز آرائوخو دومین کارت زرد خود را دریافت کرد که منجر به اخراج شد.

 

کمیته انضباطی جریمه ای نامشخص برای آرائوخو در پایان بازی خود با فایو استرایپس صادر کرده است. 24 گل او در 61 بازی برای بازیکن فعلی کافی نبوده است زیرا او به قیمت گران قیمت خود عمل نکرده است.

پنج راه راه که در حال حاضر با 22 امتیاز در رده چهارم کنفرانس شرق قرار دارد، فصل خسته کننده و عجیبی را پشت سر گذاشته است. آنها با 28 گل بیشترین گل را در MLS به ثمر رسانده اند اما با 24 گل دومین گل را به ثمر رسانده اند.

آتلانتا یونایتد امیدوار است که بازیکنان منتخب آنها قبل از پنجره نقل و انتقالات تابستانی آینده به فرم خوبی برسند. تابستان برای تغییر در تیم که ممکن است ستاره تیاگو آلمادا را نیز در بر بگیرد، اشاره می کند.

اخبار مرتبط