سر تیتر

آخرین اخبار
آنخل دی ماریا، مثل همیشه یک پکیج کامل
آنخل دی ماریا در همان اولین بازی‌ رسمی‌اش با پیراهن یوونتوس، دل هواداران این تیم را برد

آنخل دی ماریا در 34 سالگی نیز در کلاس جهانی فوتبال بازی می‌کند و در اولین مسابقه‌اش با پیراهن یووه، خوش درخشید.
وقتی آنخل دی ماریا با قراردادی یک ساله به آنخل دی ماریا پیوست، برخی از هواداران ایراد زیاد بودن سن و بی‌انگیزگی را به او وارد کردند اما این وینگر آرژانتینی در نخستین بازی‌اش در یوونتوس بسیار باانگیزه و موثر ظاهر شد. در جریان پیروزی 3-0 یوونتوس مقابل ساسولو، دی ماریا در کنار ماتیا پرین و دوشان ولاهوویچ، نقش بسیار مهمی در پیروزی ایفا کرد. در دقیقه 31 روی سانتر بلند الکس ساندرو، «ال فیدئو» با یک ضربه چکشی اولین گلش برای بیانکونری را به ثمر رساند. سانتر ساندرو خیلی دقیق نبود و شاید اگر بازیکن دیگری جای دی ماریا بود، ضربه‌اش به آسمان می‌رفت. 
استارت‌های سریع و پرس فعال دی ماریا از دیگر تاثیرهای مهم او روی بازی تیم الگری بود. در نیمه دوم، این وینگر آرژانتینی یک شوت زیبا به سوی دروازه حریف زد اما توپش با اختلاف کم به بیرون رفت. ثانیه‌هایی بعد او از اشتباه مدافع ساسولو استفاده کرد و برای دوشان ولاهوویچ پاس گل ساخت. البته شب دی ماریا، فوق‌العاده به پایان نرسید. در دقیقه 65 بازی او از ناحیه کشاله ران احساس گرفتگی کرد و جایش را به فابیو میرتی داد. هنوز میزان مصدومیت ستاره آرژانتینی یووه مشخص نیست و پس از آزمایش‌های فردا، وضعیت او اعلام خواهد شد. در صورت جدی بودن مصدومیت، پیش‌بینی می‌شود او حدود دو هفته دور از میادین باشد. 

اگر دی ماریا مصدومیتش جدی نباشد و بتواند آمادگی‌اش را حفظ کند، فرصت این را خواهد داشت تا به دنبال‌کنندگان سری آ ثابت کند حرف جانلوییجی بوفون چندان بی‌راه نبوده است. اسطوره یوونتوس ماه گذشته گفته بود دی ماریا، مارادونای کنونی سری آ است.