گرهارد استروبر سرمربی  نیویورک ردبولز جدا شد

گرهارد استروبر به‌عنوان سرمربی نیویورک ردبولز کنار گذاشته شد، زیرا این دو به جدایی «متقابل» توافق کردند.

گرهارد استروبر پس از سه فصل هدایت تیم از این تیم خارج می شود، جایی که او توانست تیم را به پلی آف در سال های 2021، 2022 هدایت کند و به نیمه نهایی جام آزاد آمریکا در سال 2022 برسد. برند آیبلر، دستیار مربی نیز باشگاه را ترک خواهد کرد.

یوخن اشنایدر، رئیس ورزش گفت: "ما از گرهارد و برند برای کار و تعهدشان به باشگاهمان تشکر می کنیم و برای آنها در تلاش های بعدی خود آرزوی موفقیت می کنیم."

می‌خواهم به‌ ویژه از گرهارد به خاطر فداکاری‌اش برای این باشگاه و فداکاری‌های شخصی که انجام داد، به ویژه دوری از خانواده‌اش تشکر کنم. او بازیکنان ما را در دوران سختی هدایت کرد و همه را در روحیه خوب نگه داشت و در عین حال به روند پلی آف ما ادامه داد. پس از گفتگوهای فراوان با گرهارد در چند هفته گذشته، ما متقابلاً به این توافق رسیدیم که تغییر در حال حاضر برای هر دو طرف سودمند خواهد بود.

از حضورم در نیویورک ردبولز لذت بردم. برای من هم مشخص بود که می خواهم حداکثر در پایان این فصل به اروپا برگردم. برای من بسیار سخت بود که اینجا زندگی کنم، کاملاً بدون خانواده ام.»

من به اندازه کافی به باشگاه در مورد خواسته هایم اطلاع دادم و برای جدایی به توافق رسیدیم. برای سازمان و بازیکنان آرزوی موفقیت دارم. من از آشنایی با بازیکنان، کادر فنی لذت بردم و می دانستم که روابطم ادامه خواهد داشت. هدایت این باشگاه باعث افتخار بود. من می دانم که همه آنها به موفقیت های بزرگ در حرفه خود ادامه خواهند داد."

ردبولز شروع سختی برای مبارزات MLS 2023 چه در داخل و چه خارج از زمین داشت. این تیم در حال حاضر با تنها 9 امتیاز در 11 بازی و رکورد 1W-4L-6D در رده آخر جدول کنفرانس شرق قرار دارد.

آخرین اخبار MLS را اینجا بخوانید

اما شرایط جاری خارج از زمین نگران کننده تر شد.

در 8 آوریل، دانته وانزیر، مهاجم RBNY، هنگام صحبت با یک بازیکن سن خوزه در اواسط بازی، از زبان نژادپرستانه استفاده کرد. علیرغم اینکه استروبر از سوی بازیکنان هر دو تیم برای این وضعیت فراخوانده شد، اصرار داشت که وانزیر ناامید نشود و بازی را به طور عادی ادامه دهد، تصمیمی که بعدا به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

Major League Soccer تحقیقات داخلی را در مورد این موضوع آغاز کرد و در نتیجه این مهاجم را برای شش بازی محروم کرد. تیم، Vanzeir و Struber همگی بیانیه های فردی برای رسیدگی به این موضوع ارائه کردند، اما همگی نتوانستند هواداران را به دلیل احساس "سطحی" خود راضی کنند.

اکنون، در تلاش برای شروع تازه، تروی لزنه تا پایان فصل به عنوان سرمربی منصوب شده است.

اشنایدر گفت: "تروی یک مربی تاثیرگذار و آگاه است که در یک سال و نیم گذشته فوق العاده خوب با بازیکنان ما کار کرده است." ما خوش شانس هستیم که او تیم ما را به جلو هدایت می کند.

لزن قبلا به عنوان سرمربی و مدیر فنی باشگاه نیومکزیکو یونایتد لیگ فوتبال یونایتد قبل از پیوستن به ردبولز در سال 2022 خدمت می کرد.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط