مهاجمان مائوریسیو پوچتینو باید به چلسی بپردازند

نیازی نیست مائوریسیو پوچتینو باشید تا بفهمید چلسی چقدر به یک مهاجم جدید نیاز دارد.

چلسی در پنج سال گذشته در خط حمله "تقویت" داشته اند و با این حال هنوز هم بدترین آمار گلزنی در لیگ برتر را دارند. با توجه به نصب پوچتینو در حفاری، نوبت آرژانتینی است تا راه حلی بیابد.

در اینجا چند مهاجم وجود دارد که او می تواند به آنها روی آورد.

1. ویکتور اوسیمن اوسیمن یک مرد تحت تعقیب است.

به عنوان یکی از بهترین تیراندازان اروپا در این فصل، ویکتور اوسیمن، شوت ناپولی، نامزد واضحی است.

اوسیمن 24 ساله با اشاره به دیدیه دروگبا به عنوان بت خود، امسال بسیار افتضاح بود و در جدول گلزنان سری A پیشرو بود و به تبدیل پارتنوپی به یکی از تیم های برتر این قاره کمک کرد.

مسئله اصلی در اینجا برچسب قیمت Osimhen است. ناپولی با خرید او از لیل در سال 2020 موافقت کرد تا 80 میلیون یورو بپردازد و اعتقاد بر این است که او می تواند این بار دو برابر بیشتر از آن هزینه کند. بله

2. ایوان تونی تونی در این فصل درخشیده است.

اگر مهاجمی با تجربه لیگ برتر می خواهید، ایوان تونی عملی ترین گزینه به نظر می رسد. خوب، این تا زمان محرومیت هشت ماهه او به دلیل جرایم قمار بود.

با تمام شدن فصلش، تونی با زدن 20 گل در لیگ برای برنتفورد، فصل را به پایان می رساند. آخرین باری که چلسی بازیکنی به این تعداد داشت؟ دیگو کاستا، شش سال پیش.

این ممنوعیت بدیهی است که همه چیز را پیچیده می کند. تونی تا اواخر ژانویه 2024 مجاز به بازگشت به بازی نیست. این یک تخفیف به نظر می رسد.

3. هری کین آیا کین می تواند دوباره با پوچتینو ارتباط برقرار کند؟

هری کین، بازیکن تاتنهام، زمانی که نوبت به مهاجمان قابل قبول لیگ برتر می‌رسد، ممکن است از فرصتی برای اتحاد دوباره با مردی که او را در سفر به سوپراستار شدن قرار داد، بی‌سابقه شود.

پوچتینو می داند که کین چگونه کار می کند و رابطه این زوج همچنان قوی است. با ناخوشایندتر شدن وضعیت او در اسپرز، شانس پرش از کشتی ممکن است خیلی قوی باشد.

آیا اسپرز هرگز به چلسی می فروشد؟ دوراهی واقعی شما وجود دارد.

4. لائوتارو مارتینز مارتینز زیر رادار پرواز می کند.

اگر هواداران چلسی صادق باشند، لائوتارو مارتینز قبل از اینکه هموطن آرژانتینی اش پوچتینو هدایت شود، واقعاً در لیست آرزوهای عمومی نبود.

صرف نظر از اینکه ما چگونه خود را در اینجا پیدا کرده‌ایم، واقعیت این است که مارتینز یک کمپین هیجان‌انگیز - شاید بهترین در دوران حرفه‌ای‌اش - دارد و به نوعی هنوز زیر رادار پرواز می‌کند.

بازیکن اینتر آن فوروارد فیزیکی و کبودی نیست که اکثر هواداران به دنبال آن هستند، اما اگر کسی را می خواهید که بتواند توپ را در پشت دروازه قرار دهد، شاید او پسر شما باشد.

5. روملو لوکاکو به لوکاکو می‌توان یک طناب نجات داد.

چرا در حالی که یک مهاجم 97.5 میلیون پوندی در خانه دارید، یک مهاجم جدید 97.5 میلیون پوندی امضا کنید؟

در مورد فروپاشی روابط بین هواداران چلسی و روملو لوکاکو نیازی به گفتن نیست، اما اکنون در دوره جدیدی هستیم، زمان آن رسیده است که گذشته را در گذشته رها کنیم، میکروفون های ایتالیایی را کنار بگذاریم و به فوتبال بازگردیم. .

اگر بتوانید لوکاکو را تیک تیک بزنید، او یکی از معدود مهاجمانی است که واقعاً می توانند ادعا کنند که در بین نخبگان جهان هستند. اگر پوچتینو برای نبرد آماده باشد، این آسان ترین راه حل است.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط