سر تیتر

آخرین اخبار
پوگبا به يك جادوگر پول مي دهد
پل پوگبا اين روزها درگيري هاي زيادي با برادرش و گروه خلافكاري كه از كودكي دوست شان بوده اند دارد. اين درگيري ها حال علني شده و كاشف به عمل آمده كه پوگبا به يك جادوگر پول مي داده تا براي بهتر شدن بازي و مقاصد خودش در دنياي فوتبال طلسم بنويسد!


اين نكته زماني جالب تر مي شود كه ماتياس پوگبا، برادر پل در ابتدا ادعا داشت كه پل براي طلسم كردنِ هم تيمي اش در تيم ملي يعني كيليان امباپه نزد اين جادوگر مي رفته.
ادعايي كه از سوي ستاره فرانسوي باشگاه يوونتوس تكذيب شد. اما مشكل اينجا بود كه گروه خلافكاري كه ماتياس (جزو آن ها بوده) را تهديد كردند قصد باج گيري از پل را داشته اند و او را تهديد كردند اگر چند ميليون دلار به آن ها پول ندهد، موضوع را علني مي كنند.

ماجرا زماني بالا گرفت كه ماتياس ويديويي از خود منتشر كرد و اعلام كرد مداركي مبني بر انتقال وجه از سوي پل به اين جادوگر دارد و تنها هدف برادرش طلسم كردن امباپه بوده است.
پل پوگبا كه تا پيش از اين موضوع را به صورت كلي انكار مي كرد در نهايت اعتراف كرد كه براي تقويت شانس و اقبال خودش به اين جادوگر پول داده است. اين در حالي ست كه بازيكن سابق منچستر مبلغ ١٠٠ هزار دلار نيز به باج گيران پرداخت كرده است.

پل پوگبا در نهايت دليل اين پرداخت را نيز به آرام كردن اوضاع و نجات جان برادرش ربط داد. اما با اصرار ماتياس و مشخص شدن پرداخت اين مبالغ موضوع جدي تر شد و احتمال كشيدن ماجرا در ماه هاي آينده به دادگاه نيز وجود دارد.

جالب اينجاست كه پوگبا بازيكني مسلمان است و بارها روي اين قضيه، مخصوصا در ماه رمضان و يا سفر به مكه نيز تاكيد داشته است. حال چهره او با وضعيتي جديد باز شناسي شده است. او به جادو اعتقاد دارد و همين براي وارد شدن امباپه به ماجرا كافي بود.
كيليان امباپه طي تماس هاي تلفني با پل و ماتياس صحبت كرده و موضوع را پيگيري كرده است. در نهايت امباپه عاقلانه ترين راه را براي ختم به خير كردن ماجرا انتخاب كرده و اعلام كرد كه ترجيح مي دهد حرف هاي هم تيمي اش در تيم ملي قبول كند.

تا اين جاي كار خطر شكايت امباپه برطرف شده است ولي ماجراي باج گيري و دعواي دو برادر همچنان برقرار است.

اما نكته مهم در اين ميان كار نكردن جادو و طلسم جادوگر مورد نظر است. يعني با هر معادله اي كه بخواهيم نيت واقعي پل پوگبا را بسنجيم، او دوران بسيار بدي را در منچستر و حال در يوونتوس (بخاطر مصدوميت طولاني مدتش) مي گذراند. اما امباپه هم چنان ستاره بي بديل باشگاه پي اس جي و تيم ملي فرانسه است.

بقول بيشتر كارشناسان ورزشي اگر پوگبا تمركزش را روي فوتبال اش بگذارد و از تغيير مدل موهايش دست بردارد، احتمالا نتيجه اي بهتر خواهد گرفت. اين سخن حالا در مورد جادو و طلسم هم صدق مي كند و بهتر است "پل بزرگ" به جاي مراجعه نزد جادوگر، تمريناتش را براي حضور در جام جهاني و سپس كمك به يوونتوس بيشتر كند.