بهترین و بدترین بازیکنان من سیتی در پیروزی بزرگ وستهم

منچسترسیتی روز چهارشنبه در اولین بازی خود مقابل آرسنال با نتیجه 3-0 مقابل وستهم پیروز شد.

منچسترسیتی تیم پپ گواردیولا به صدر جدول لیگ برتر بازگشته است و هنوز یک بازی اضافی برای انجام دارد مقابل برایتون در اواخر این ماه.

آنها مجبور شدند برای این سه امتیاز سخت تلاش کنند، زیرا وستهام در نیمه اول محکم دفاع کرد و سیتی را ناامید ترک کرد.

تنها 5 دقیقه از نیمه دوم گذشته بود که ناتان آکه با ضربه ایستگاهی ریاض محرز به خانه برگشت و به سیتی بالشتکی را داد که به دنبالش بودند.

سیتی با یک تلنگر اضافی در گام خود، چند گل دیگر را قبل از اتمام آنها به ثمر رساند. جای تعجب نیست که ارلینگ هالند با یک ضربه لوب عالی که در پشت تور لوکاس فابیانسکی جای گرفت و او را برای جشن گرفتن سی و پنجمین گل فصل خود به میدان رفت و رکورد گلزنی یک فصل در لیگ برتر را شکست. .

فیل فودن یک نفر سوم را در پنج دقیقه مانده به پایان بازی اضافه می کند تا سیتی را در مسابقه قهرمانی لیگ برتر به صندلی راننده بازگرداند.

با توجه به رتبه‌بندی بازیکنان خبرورزشی3، چه کسانی در روز چهارشنبه برای سیتی، چه به دلایل خوب و چه بد، متمایز شدند.

آخرین اخبار من سیتی را اینجا بخوانید

بهترین بازیکن من سیتی مقابل وستهم

ناتان آکه: 8/10

ناتان آکه در این فصل از قدرت به قوت خود می رود.

این مرد هلندی پس از دو بازی مصدوم بازگشت تا تاثیر بزرگ دیگری برای سیتی بگذارد و پس از نیمه اول که در آن یکی از معدود بازیکنانی بود که تیم پپ گواردیولا را تهدید می کرد، با ضربه سر وارد دروازه ابتدایی تیم شد.

اگر او برای هر تیم دیگری در این بخش بازی می کرد، جایزه بهترین بازیکن فصل آنها را می برد.

این همیشه زیباترین عملکرد هالند نبود، اما گل او باشکوه بود و مظهر ماهیت شکارچی غیرقانونی بود که با آن فوتبال انگلیس را در این فصل وحشت زده است.

هنگامی که پاهای او به راه افتادند و جک گریلیش به نیت او پی برد، از قبل می دانستید که این ماجرا چگونه به پایان می رسد. هالند از دروازه عبور کرد، لوکاس فابیانسکی را روی زمین نشست و توپ را با درجه عالی به پشت دروازه فرستاد.

35 گل لیگ برتر. 35.

بدترین بازیکن من سیتی در مقابل وست هام

کیل واکر: 5/10

آیا واکر کار اشتباهی انجام داد؟ نه. او دروازه خود را بسته نگه داشت و تهدید محدودی را که برایش پیش آمد دفع کرد.

با این حال، آنچه در مورد واکر برجسته بود، تأثیر محدود او در حمله بود. در حالی که آکه در سمت چپ حرکت می کرد و با جک گریلیش ارتباط برقرار می کرد، واکر در کنار ریاض محرز بداخلاق به نظر می رسید و هیچ کاری برای کمک به سیتی انجام نداد تا در بازی بالاتر برود.

برناردو سیلوا: 5/10

وظیفه بازی در نقش کوین دی بروین در اینجا، نمی توان انکار کرد که ما بهترین ها را از برناردو سیلوا ندیدیم.

خط دفاعی عمیق وستهام فضای در دسترس او را محدود می کرد و دوتایی قدرتمند آنجلو اوگبونا و تیلو کرر خوشحال بودند که هر زمان که او سعی می کرد از او عبور کند، او را مهار می کردند. حتی در خط میانی، سیلوا در برابر فلین داونز و لوکاس پاکتا تلاش کرد.

به سادگی یک شب تعطیل برای سیلوا.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط