مصدومیت نبی کیتا و حمایت یورگن کلوپ

نبی کیتا اعتراف کرده است که در طول پنج سالی که اخیراً در لیورپول به پایان رسانده، همه چیز «به خوبی پیش نرفت»، اما همچنان از نحوه رفتار یورگن کلوپ، سرمربی تیم با او تمجید می کند.

کیتا با انتظارات زیادی از طرفداران به آنفیلد آمد، پس از آن که انتقالی بیش از 50 میلیون پوند تقریباً یک سال قبل ترتیب داده شد، به خصوص که خود را به عنوان یکی از بهترین هافبک های جوان در بوندسلیگا با RB لایپزیگ معرفی کرد.

اما مصدومیت ها تاثیر خود را گذاشت و در آخرین فصل حضورش، تنها پنج بار در تمام مسابقات شروع کرد. کیتا در پایان فصل از لیورپول رها شد، او آخرین بازی خود را در اوایل فوریه برای این باشگاه انجام داد زیرا مصدومیت فصل او را محدود کرده بود.

به طور کلی، کیتا هرگز از یک فصل بدون مصدومیت با لیورپول لذت نبرده و در هیچ فصلی در لیگ برتر بیش از 16 بازی انجام نداده است.

او اکنون با انتقال آزاد به وردربرمن موافقت کرده است.

آخرین اخبار لیورپول و شایعات نقل و انتقالات را بخوانید

این ملی پوش اهل گینه به نشریه آلمانی BILD گفت: «اگرچه به دلیل مصدومیت، شرایط برای من در لیورپول چندان خوب پیش نرفت، من از یورگن کلوپ بسیار سپاسگزارم.

"او مربی بسیار خوبی است و واقعاً انسان خوبی است. هر وقت مصدوم می شدم از من مراقبت می کرد. او مدام به من می گفت "تو قوی هستی، هرگز تسلیم نشو!" این به من کمک کرد."

لیورپول که نیاز به بازسازی هافبک دارد، با جذب زودهنگام الکسیس مک آلیستر از برایتون، به سرعت شروع به جذب نیرو در مرکز زمین کرده است، در قراردادی که در نهایت می تواند با افزودنی ها به 55 میلیون پوند افزایش یابد.

علاوه بر انتقال کیتا، الکس اوکسلید چمبرلین نیز باشگاه را ترک کرد، در حالی که جیمز میلنر انتقال رایگان به برایتون را تضمین کرد. حتی در مورد آینده تیاگو ابهام وجود دارد، با این بازیکن کهنه کار اسپانیایی وجهه اصلی پیشنهاد بالقوه عربستان سعودی است.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط