مهلت ۶ هفته‌ای یوونتوس به آلگری
باشگاه یوونتوس برای خروج از بحران به سرمربی این تیم مهلتی ۶ هفته‌ای داده است.

نشریه توتواسپورت چاپ تورین نوشته که باشگاه یوونتوس ممکن است تا کمتر از دو ماه دیگر اعضای کادر فنی‌اش را کاملاً تغییر دهد.

اوضاع بیانکونری با توجه به نتایجی که در این فصل گرفته (3 پیروزی، 4 تساوی و 2 شکست در 9 بازی داخلی و یک پیروزی و 3 شکست در 4 بازی اروپایی) بحرانی است. این تیم به احتمال بسیار زیاد از صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باز خواهد ماند و این در حالیست که اکنون هم در رده هشتم جدول سری A قرار دارد، 4 رده دورتر از آخرین سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده. با تمام این‌ها آندره‌آ آنیلی رئیس باشگاه در تازه‌‌ترین مصاحبه‌اش تأکید کرد که به هیچ عنوان در میانه فصل آلگری را برکنار نخواهد کرد.

اکنون اما نشریه توتواسپورت نوشته است که مالکان باشگاه یعنی هلدینگ «اِکسور» ممکن است به وعده‌ای که آنیلی به سرمربی داده پایبند نمانند. طبق گزارش روزنامه تورینی، اگر در نتایج و وضعیت یوونتوس طی 8 بازی بعدی‌اش تا قبل از آغاز جام جهانی نقطه عطفی ایجاد نشود، آلگری ممکن است برکنار شود. علاوه بر آلگری، عملکرد مدیران باشگاه نیز تا پایان فصل ذره ذره‌بین قرار خواهد گرفت و این احتمال وجود دارد که همه آنها در ماه می برکنار شوند و این شامل آنیلی به عنوان رئیس، پاول ندود به عنوان نایب رئیس و مائوریتزیو آریوابنه به عنوان مدیراجرایی می‌شود.

اخبار مرتبط