کنی پیکت استیلرز را به رالی دیرهنگام هدایت می کند تا رقیب ریونز را شکست دهد، امیدهای پلی آف دست نخورده است.
این مسابقه یکشنبه شب پیامدهای پلی آف در سراسر آن نوشته شده بود. پیتسبورگ استیلرز برای زنده ماندن برای یک کارت وایلد به پیروزی نیاز داشت، در حالی که بالتیمور ریونز که قبلاً یک جایگاه پلی آف را در اختیار داشت، هنوز شانس بردن AFC شمال را دارد.

این مسابقه یکشنبه شب پیامدهای پلی آف در سراسر آن نوشته شده بود. پیتسبورگ استیلرز برای زنده ماندن برای یک کارت وایلد به پیروزی نیاز داشت، در حالی که بالتیمور ریونز که قبلاً یک جایگاه پلی آف را در اختیار داشت، هنوز شانس بردن AFC شمال را دارد.

این سیاه و طلایی بود که برای نجات فصل خود در صدر قرار گرفت.

فولادی ها رقیب خود را با نتیجه 16-13 شکست دادند.

توهین زیادی در این مورد اتفاق نیفتاد، زیرا ریونز مخصوصاً در تلاش برای قرار دادن امتیاز در جدول با لامار جکسون هنوز کنار گذاشته شده است. فولادی ها همچنین در تمام فصل با بازیکنان کوارتربک متفاوتی روبرو بوده اند و این بار پیکت بازیکن تازه کار دور اول بود که به بازی زیر مرکز اشاره کرد.

با این حال، پایان این بازی هیجان‌انگیز بود زیرا فولادی‌ها در خط 20 قدمی خود با 4 امتیاز پایین‌تر توپ را به دست آوردند و در اواخر بازی چهارم شانس برتری داشتند.

و پیکت در این درایو ضرباتی را انجام می داد و پت فریرموت را برای 20 یارد پیدا کرد تا پس از جمع آوری یک ضربه اول به خط میانی برسد. سپس، پیکت دانه‌ای را برای استیون سیمز در وسط زمین به‌مدت ۲۸ یارد پرتاب کرد تا همه چیز در قلمرو Ravens بسیار جالب باشد.

ROQUAN اسمیت ریونز می گوید خرس جنرال موتورز به او گفت هیچ برنامه ای برای تجارت با او وجود ندارد

پیکت پس از نقب زدن در خط حمله برای اولین بار دیگر روی یک کوارتربک دزدکی، در نهایت چند بازی بعد به سمت چپ خود رفت و با یک نقطه به نجی هریس بدود تا با نتیجه 16-13 با کمتر از یک دقیقه پیش بیفتد. برای بازی باقی مانده است.

این اولین تاچ داون بازی برای پیتسبورگ بود، اما نمی‌توانست در زمان حیاتی‌تر از آن با فصلی که آن‌ها در خط هستند، رخ دهد.

با حضور جاستین تاکر در کنار خط، ریونز و کوارتربک تایلر هانتلی فهمیدند که لازم نیست برای رسیدن به یک گل زمینی تساوی در بازی و ارسال آن به وقت اضافه، وارد قلمرو استیلرز شوند. پای تاکر قبلاً از بیش از 60 یارد ضربه خورده است.

اما هانتلی مراقب توپ نبود. در 2 و 10 از خط 38 یاردی بالتیمور، او تصمیم گرفت یکی از عمق های مورد نظر دمارکوس رابینسون را پرتاب کند. در عوض، دستان مینکا فیتزپاتریک را پیدا کرد که پیروزی پیتسبورگ را یخ زد.

در حالی که ریونز امیدوار است که سینسیناتی بنگال ها دوشنبه شب به بوفالو بیلز شکست بخورند و هفت بازی پیاپی خود را شکست دهند تا امیدهای قهرمانی خود را زنده نگه دارند، فولادی ها همچنان می توانند در هفته آینده در صورت شکست کلیولند براونز به رقابت بپردازند.

اگر این اتفاق بیفتد، پیتسبورگ همچنان به کمک نیویورک جتس نیاز دارد، که باید میامی دلفین ها را شکست دهد و نیوانگلند پاتریوتز به بیلز شکست بخورد. بنابراین، بله، ما می گوییم که قطعاً شانسی برای ورود گروه مایک تاملین وجود دارد.

ادای احترام فرانکو هریس به بازرگانی، طرفداران با انزجار از سوی شبکه NFL قطع شد

بازی با درایوهای طولانی و روشمند هر دو تیم آغاز شد، اما هر کدام با گل های زمینی به پایان رسید. درایو استیلرز 15 بازی برای 73 یارد انجام شد و 7:59 ساعت را از بین برد، در حالی که ریونز در 15 بازی در 7:52 زمان، 61 یارد را طی کرد و کوارتر اول را بدون هیچ کس برتری تمام کرد.

تا زمانی که یک گل از دست رفته کریس بوسول باعث شد تا ریونز درایو 62 یاردی را برای یک تاچ داون به پایان نزدیک ایزایا لاکلی به مدت هفت یاردی پیش برد تا بالتیمور پیش بیفتد.

نیمه دوم شاهد گل های زمینی بیشتری بودیم که مهمترین آنها ضربه زدن به تاکر از فاصله 51 یاردی بود. بازی دفاعی محکم در هر دو طرف آن را بسیار نزدیک نگه داشت.

در پایان، پیکت با 168 یارد در 15 از 27 از طریق هوا به پایان رسید، در حالی که هریس لحن را در بازی ران با 111 یارد روی 22 حمل تعیین کرد. Jaylen Warren نیز 76 یارد در 12 لمس کمک کرد.

برای Ravens، مارک اندروز 100 یارد در 9 بار دریافت داشت، در حالی که JK Dobbins با 93 یارد راشینگ در 17 بار به پایان رسید. هانتلی 14 از 21 برای 130 یارد با ضربه داون و مهار خود بود.