بلینگام جا پای زیدان گذاشتن افتخار بزرگی است

هافبک جدید کهکشانی‌ها درباره تصمیمش برای پیوستن به رئال مادرید و رسیدن پیراهن شماره «۵» این تیم به او که زمانی متعلق به زین‌الدین زیدان بود، صحبت کرد.

جود بلینگام، بازیکن هافبک انگلیسی، به تیم فوتبال رئال مادرید پیوست. در مراسم معارفه‌اش، او از حضور همه مردم تشکر کرد و این را بهترین روز زندگی‌اش خواند. بلینگام با ابراز افتخار به عضویت در باشگاه بزرگ رئال مادرید، از رئیس و مدیران باشگاه و خانواده‌اش نیز تشکر کرد.

در کنفرانس خبری، بلینگام اظهار داشت که رئال مادرید بهترین باشگاه تاریخ است و تنها بازیکنان برتر می‌توانند در آنجا بازی کنند. او از حضور در این تیم سپاسگزاری کرد و اعلام کرد که برای او پول مهم نیست و هیچ‌گاه در انتخاب تیم براساس پول تصمیم نمی‌گیرد. بلینگام تأکید کرد که انتخابش برای پیوستن به رئال مادرید به دلیل بزرگی و ارزش باشگاه بوده است.

همچنین، بلینگام درباره دریافت شماره 5 پیراهن رئال مادرید از خسوس وایخو تشکر کرد و افتخار خود را برای پوشیدن این شماره اعلام کرد. او همچنین درباره آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، تأکید کرد که او یکی از بهترین مربیان تاریخ است و از فرصت بازی تحت نظر او در تیم خوشحال است.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط