سی اف مونترال بخش بازدیدکنندگان را پس از نزاع در جریان بازی مقابل تورنتو اف سی بست.

سه شنبه شب گذشته در مسابقه یک چهارم نهایی قهرمانی کانادا بین تورنتو اف سی و سی اف مونترال اوضاع داغ شد. تیم فرانسوی-کانادایی پس از درگیری بین هواداران، پیش از بازی فصل MLS خود در استادیوم ساپوتو، بخش میهمان را تعطیل کرد.

این تصمیم بدون شک با پخش ویدیوهای مختلفی در رسانه های اجتماعی که گروهی از هواداران را در حال تبادل ضربات در صندلی های سطح بالای BMO Field در جریان پیروزی 2-1 مونترال نشان می داد، تقویت شد.

حتی مارک آنتونی کی، هافبک تورنتو، خود را درگیر محیط گرم دید، پس از اینکه هواداران فریاد زدند و حتی یک مگافون را به سمت او پرتاب کردند، مجبور شد توسط هم تیمی ها مهار شود.

سی اف مونترال در بیانیه ای گفت: "حوادثی که سه شنبه شب در تورنتو رخ داد تاسف بار و غیرقابل قبول است. سی اف مونترال تمام اعمال خشونت آمیز را محکوم می کند و تحقیقات در حال انجام است." "ایمنی هواداران و گروه های هوادار ما برای باشگاه اهمیت بالایی دارد. هیچ گونه خشونتی در استادیوم ساپوتو و هیچ ورزشگاه دیگری که هواداران ما به آن سفر می کنند، قابل تحمل نیست.

ما با Canada Soccer، Major League Soccer و Toronto FC در حال گفتگو هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه رویدادهای آینده در یک محیط امن و مطمئن برگزار می شوند."

باشگاه تورنتو بیانیه‌ای منتشر کرد که نشان می‌دهد در حال تحقیق در مورد این حادثه هستند و سیاست عدم تحمل باشگاه برای خشونت را اضافه کرد.

در ادامه بیانیه آمده است: "ما متعهد هستیم که مطمئن شویم BMO Field یک محیط امن و دلپذیر برای همه است. جزئیات و اقدامات بیشتر پس از تکمیل تحقیقات در دسترس خواهد بود."

هواداران تورنتو اف سی که قبلا بلیت بازی روز شنبه را خریداری کرده اند، بازپرداخت خواهند شد.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط