سر تیتر

آخرین اخبار
مصدوميت مسي جدي است، صدايش را در نمي آورند
به فاصله ٤٠ روز مانده تا جام جهاني ليونل مسي دچار مصدوميت شده و نه تنها بازي مقابل رنس و بنفيكا را از دست داد بلكه گفته مي شود به بازي مارسي هم نمي رسد. اعلام تك به تك از دست رفتن اين بازي ها تنها يك معني دارد؛ مصدوميت مسي جدي است و بخاطر بوجود نيامدن وحشت عمومي بين هواداران بي شمارش و صدالبته آرژانتيني ها صدايش را در نمي آورند.

 

در جريان بازي رفت پاري سن ژرمن برابر بنفيكا بود كه مسي دقيقه ٨٠ درخواست تعويض كرد. بعدتر گالتيه سرمربي پي اس جي گفت كه او خسته بوده و بخاطر خستگي درخواست تعويض داده است. مدتي بعد مشخص شد كه مسي به يكي از بازي هاي ليگ هم نمي رسد و ديدار برابر رنس را از دست داد. جايي كه مشخص شد ابرستاره هاي پاريسي به چه اندازه به مسي متكي هستند و در نبود او توان خط حمله آتشين آن ها به صفر رسيد.

چند روز بعد باز هم گالتيه اعلام كرد كه مسي به بازي برگشت برابر بنفيكا در ليگ قهرمانان نخواهد رسيد ولي حتما در مقابل مارسي حاضر خواهد بود. سپس مشخص شد مسي لوكلاسيكو برابر مارسي هم از دست داده است و مصدوميت اش جدي تر از اين حرف هاست.

بسياري از كارشناسان بر اين باورند كه مسي بخاطر جام جهاني حاضر نيست ريسك كند و خود را در معرض تشديد مصدوميت قرار دهد ولي وضعيت نه چندان خوب پي اس جي در خط حمله نشان مي دهد كه اگر اون واقعا آماده بود حتما در تركيب اصلي قرار مي گرفت.

سران باشگاه و مخصوصا ناصرالخليفي از آن دسته آدم ها نيستند كه حاضر به فدا كردن سه امتيازهاي مهم و حياتي پيش از جام جهاني شوند و اگر مسي شرايط بازي را داشت و فقط براي احتياط از حضور در ميادين خودداري مي كرد حتما برخورد ديگري با موضوع داشتند.

به نظر مي رسد مصدوميت ابرستاره آرژانتيني جدي تر از اين حرف هاست و پزشكان و كادر فني باشگاه سعي دارند اين موضوع را به صورت ناگهاني اعلام نكنند. در نظر بگيريد تيم ملي آرژانتين اولين تيمي بود كه تمام بليت هايش در پيش فروش بليت هاي اين تورنمنت مهم در قطر فروش رفت. از سويي اميد به قهرماني اين دوره در ميان مردم آرژانتين بسيار بالاست و اعلام اين اتفاق به راحتي مي تواند باعث وحشت عمومي ميان هواداران هم وطن و جهاني اين بازيكن شود.

در حال حاضر خبرها حاكي از آن است كه مسي روند بسيار خوب خود در فصل ٢٣-٢٠٢٢ را متوقف خواهد كرد و حداقل به مدت ١٠ روز ديگر در ميادين حاضر نخواهد بود. بايد ديد اين گمانه زني تا به چه اندازه درست است و آيا يكي از بهترين بازيكنان تاريخ فوتبال آخرين جام جهاني اش را از دست خواهد داد يا خير؟