جو متلاطم بایرن مونیخ؛ ناگلسمان از بازیکنانش توضیح می‌خواهد
سرمربی جوان بایرن مونیخ از بازیکنانش بابت عملکردهای اخیر توضیح می‌خواهد.

تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته (شنبه) در هفته هفتم بوندس‌لیگای آلمان با نتیجه یک بر صفر مغلوب میزبان خود آگزبورگ شد تا ضمن قبول اولین شکست خود در این رقابت‌ها، بدترین شروعش در 12 فصل اخیر بوندس‌لیگا را هم تجربه کند. بایرن در حال حاضر با کسب سه برد، سه تساوی و یک شکست از هفت بازی اولش و با 12 امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول آلمان است و با دورتموند صدرنشین سه امتیاز اختلاف دارد. باواریایی‌ها در چهار بازی اخیر خود در بوندس‌لیگا موفق به کسب برد نشده‌اند.

شبکه تلویزیونی «اسپورت وان» آلمان گزارش داد؛ یولیان ناگلسمان پس از بازی آگزبورگ افسرده و درمانده بود و از بازیکنانش بابت چنین عملکردهایی پاسخ می‌خواهد. طبق این گزارش؛ این مربی 35 ساله می‌خواهد امروز صبح (یکشنبه) پیش از عزیمت بازیکنان ملی‌پوشش به اردوی تیم‌های ملی‌ خود، با بازیکنانش در زابنر اشتراس (محل تمرین بایرن مونیخ) در این مورد صحبت کند.

این مربی آلمانی، بازیکنانش را در درجه اول مسؤل چنین عملکردهایی می‌داند، به خصوص به دلیل موقعیت‌های زیادی که از دست می‌دهند و او معتقد است که بازیکنانش قدر موقعیت‌هایی که در یک‌سوم زمین حریف به دست می‌آورند را به خوبی نمی‌دانند.  
بایرن در حالی روزهای بدی را تجربه می‌کند که انتقاداتی به نحوه مدیریت ناگلسمان نیز مطرح است و گفته می‌شود او در پاره‌ای از موارد همدلی لازم را با بازیکنانش ندارد. اخیراً گفته شد که چندین بازیکن بایرن از این واقعیت که ناگلسمان در آنالیزهایی که دارد، به ندرت خود را زیر سؤال می‌برد و بیشتر بازیکنانش را مقصر وضع موجود می‌داند، ناراحت هستند.

بر اساس گزارش «اسپورت وان»؛ جو بایرن مونیخ در حال حاضر متلاطم به نظر می‌رسد و سران باشگاه برای حل مشکل هر کاری که لازم باشد، امتحان خواهند کرد.

اخبار مرتبط