پیش بینی من سیتی مقابل اورتون  WSL

منچسترسیتی امیدوار است که برد با امتیاز بزرگ و تقریبا غیرممکن مقابل اورتون به نبرد دشوار آنها برای کسب سهمیه در لیگ قهرمانان فصل آینده کمک کند.

با برگزاری بازی های پایانی فصل WSL در همان زمان، منچسترسیتی به نوسان 11 گل و باخت آرسنال نیاز دارد تا توپچی ها را در رده سوم قرار دهد.

در همین حال، اورتون آخر هفته گذشته برابر برایتون پیروز شد، اما شکست قبلی به چلسی و آرسنال به این معنی بود که آنها زودتر از رقابت برای کسب مقام پنجم خارج شدند. تیم برایان سورنسون که به دنبال پایانی اوج است، امیدوار است بهتر از شکست 4-0 خود در بازی معکوس باشد.

اخبار تیم منچستر سیتی

الی روباک در بازی آخر فصل حضور نخواهد داشت زیرا در بازی قبلی خود مقابل منچستریونایتد کارت قرمز دریافت کرد.

سندی مک آیور دروازه بان پشتیبان نیز پس از آسیب دیدگی کشاله ران در دسترس نیست، اما گرت تیلور گفت راه حل جایگزینی در دسترس خواهد بود.

اخبار تیم اورتون

گابی جورج به دلیل مصدومیت همچنان غایب است و اگنس بیور جونز پس از دریافت کارت قرمز در جریان بازی اورتون با آرسنال، در حال گذراندن محرومیت خود است. جس پارک ناتوان است اما بدون توجه به مصدومیت.

پیش بینی امتیاز منچسترسیتی و اورتون

رقابت بانی شاو برای کفش طلا به این معنی است که من سیتی دلایل زیادی برای ارائه تمام تلاش خود در روز شنبه دارد، حتی اگر صعود به لیگ قهرمانان در حال حاضر بسیار بعید باشد.

با این حال، تیم تیلور بدون دروازه بان های اول یا دوم خود، در بهترین موقعیت قرار ندارند و خود را در وضعیت آسیب پذیری در خط دفاعی قرار می دهند که اورتون در طول خبرورزشی3utes به دنبال بهره برداری از آن خواهد بود.

پیش بینی: منچسترسیتی 2-1 اورتون

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط