دمبله:سخت کوشیدم تا دوباره به تیم ملی فرانسه دعوت شوم
بازیکن بارسلونا درباره بازگشتش به تیم ملی فوتبال فرانسه سخن گفت.

عثمان دمبله که با حضور ژاوی هرناندس در بارسلونا به روزهای خوب خود بازگشته و همین باعث شد تا پس از یک سال غیبت توسط دیدیه دشان به اردوی تیم ملی فوتبال فرانسه دعوت شود تا خروس‌ها را در بازی با تیم‌های اتریش و دانمارک در لیگ ملت‌های اروپا همراهی کند، در گفت‌وگو با «رادیو مونت‌کارلو» فرانسه گفت: بازگشت به تیم ملی فرانسه باعث خوشحالی‌ام شد. فصل گذشته سخت کار کردم تا دوباره به تیم ملی فرانسه بازگردم، اما در نهایت دعوت نشدم. این موضوع مهم نیست و به سختکوشی‌ام ادامه دادم تا دوباره در لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی کشورم باشم.

وی همچنین درباره وضعیتش در رده باشگاهی افزود: تغییرات زیادی در بارسلونا صورت گرفته است و با آمدن ژاوی ما کاری جدید را با او آغاز کرده‌ایم و دوباره احساس می‌کنم که عضو مهمی از این تیم هستم. خوشبختانه به مصدومیتی هم دچار نشده‌ام و احساس خوبی در بارسلونا دارم. من به باشگاه و کل اعضای تیم اعتماد دارم و از بودن در بارسلونا خوشحالم.

بال فرانسوی بارسلونا تصریح کرد: داشتن مربی‌ای که به بازیکنش اعتماد دارد، برای بازیکن سطح بالا خیلی مهم است. زمانی که در تیم رن فرانسه بودم، حمایت رولاند کوربیس را داشتم، در دورتموند توماس توخل چنین رفتاری در قبال من داشت و حالا ژاوی در بارسلونا به من اعتماد دارد. مهمترین چیز هم همین است که مربی به شما اعتماد داشته باشد.
دمبله در پایان اظهار داشت: از سال 2017 تا 2021 زمان بسیار زیبادی را بیشتر به خاطر مصدومیت از دست دادم. در بارسلونا آنها به من گفتند که سخت‌تر تلاش کن و خود را قویتر کن، در غیر اینصورت لطمه خواهی خورد. من بازیکن جوانی بودم و رفته‌رفته در بارسلونا تجربیاتی به دست آوردم. در ماه دسامبر هم ملاقاتی با ژاوی داشتم و همانجا به او گفتم که می‌خواهم قراردادم را تمدید کنم.

اخبار مرتبط